Video ⟩ "Riga" pārbaudes spēlē pieveic Slovākijas čempionvienību

Latvijas futbola klubs "Riga" otrdien otrajā pārbaudes spēlē Dubaijā tika pie panākuma, pārspējot Bratislavas "Slovan".

Rīdzinieki ar rezultātu 2:1 (1:0) izcīnīja uzvaru pār "Slovan", kas pagājušajā sezonā izcīnīja uzvaru Slovākijas futbola čempionātā.

Spēles 6. minūtē 11 metru soda sitienu realizēja Karims Lukili, izvirzot vadībā "Riga" ar 1:0.

Tāpat kā pirmajā pārbaudes spēlē pret Varšavas "Legia", arī šajā mačā rīdzinieku galvenais treneris Torstens Finks otrajā puslaikā izvēlējās laukumā laist citu sastāvu.

62. minūtē precīzs bija 18 gadus vecais Artūrs Krancmanis un panāca 2:0 "Riga" labā. Nākamajā uzbrukumā vārtus guva "Slovan" (1:2), taču ar to bija par maz, lai pārspētu rīdziniekus.

Latvijas čempionvienībai treniņnometnes laikā kopā paredzētas piecas pārbaudes spēles, nākamo no tām aizvadot 28.janvārī pret Slovākijas vienību "Žilina".

"Riga" pēc trim pēc kārtas izcīnītiem tituliem pērnsezon nolika čempiones pilnvaras un Latvijas čempionātā palika ceturtajā vietā.