Mejerim rezultatīvs sniegums FIBA Eiropas kausa spēlē

Mareks Mejeris
Mareks Mejeris Foto: FIBA.com

Latvijas basketbolists Mareks Mejeris otrdien Vācijas pilsētā Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eiropas kausa spēlē Baireitā guva 15 punktus Permas "Parma" uzvarā.

"Parma" izbraukumā ar 91:85 (20:26, 29:20, 24:16, 18:23) pārspēja Baireitas "Medi".

Mejeris laukumā pavadītajās 29 minūtēs un 40 sekundēs realizēja sešus no astoņiem divpunktu metieniem, kā arī visus trīs soda metienus. Viņš arī izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, divreiz rezultatīvi piespēlēja, pārtvēra trīs piespēles, trīsreiz kļūdījās, pa reizei bloķēja metienu un pārkāpa noteikumus, kā arī beidza spēli ar +/- rādītāju -3 un komandā labāko efektivitātes koeficientu 21.

Viesu komandā 21 punktu sakrāja Eigirds Žukausks, bet 19 punktus pievienoja Valerijs Ļihodejs.

Mājiniekiem Sacars Anims guva 21 punktu, bet Kemerons Velss guva 18 punktus un sakrāja septiņas rezultatīvas piespēles.

Pēc četrām spēlēm Permas komanda ar trim uzvarām četros mačos ieņem otro vietu, bet Baireitas klubs ar četriem zaudējumiem ir pēdējais.

Pirmo kārtu "Parma" C grupā ar četrām uzvarām sešos mačos noslēdza otrajā vietā.

FIBA Eiropas kausā 32 komandas sadalītas astoņās apakšgrupās pa četrām vienībām katrā. Pēc viena apļa turnīra otro posmu sasniedza katras grupas divas labākās komandas. Ceturtdaļfinālā iekļūs otrās kārtas katras grupas divas labākās komandas.

FIBA Eiropas kauss ir rangā ceturtais turnīrs Vecajā kontinentā.