Tīrumai sestā vieta noslēdzošajā treniņbraucienā

Elīza Tīruma
Elīza Tīruma Foto: Reuters/ScanPix

Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Tīruma svētdien, 6. februārī, noslēdzošajā treniņbraucienā ieņēma 6. vietu.

Pēdējos divos treniņbraucienos kamaniņu braucējas vairs nebija sadalītas divās grupās, visām startējot kopā.

Piektajā treniņbraucienā Tīruma ieņēma desmito vietu, Vācijas sportistei Jūlijai Taubicai, kura finišēja 58,868 sekundēs, zaudējot 0,62 sekundes.

Savukārt pēdējā treniņbraucienā Tīruma ierindojās sestajā vietā, no vācietes Natālijas Gaizenbergeres, kura piektajā braucienā piedzīvoja kritienu, bet sestajā braucienā trasi veica 59,018 sekundēs, atpaliekot 0,428 sekundes.

Kendija Aparjode piektajā treniņbraucienā bija 14.vietā un atpalika no Taubicas finiša laika 0,723 sekundes, bet sestajā treniņbraucienā viņa ieņēma devīto vietu un bija par 0,644 sekundēm lēnāka nekā Gaizenbergere.

Tikmēr Elīna Ieva Vītola piektajā treniņbraucienā nefinišēja, bet pēdējā Latvijas sportistei izdevās ieņemt 12.vietu, piekāpjoties 0,686 sekundes.

Kamaniņu braucējas cīņu par medaļām sāks pirmdien.

Pekinas olimpiskās spēles norisinās no 4. līdz 20.februārim.