"Rīgas" hokejisti izcīna pirmo uzvaru kopš novembra

"Rīgas" hokejisti
"Rīgas" hokejisti Foto: hk Rīga

"Rīgas" komanda pirmdien Sanktpēterburgā Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē pārtrauca 20 zaudējumusēriju, viesos pārspējot Ļeņingradas apgabala "SKA-Varjagi".

Spēle Sanktpēterburgā beidzās ar rezultātu 4:3 (1:1, 1:0, 2:2) labā. Svētdien abu komandu spēlē "Rīga" zaudēja ar rezultātu 3:4.

Pirmā perioda 14. minūtē Gustavs Millers pēc Vladimira Zaiceva piespēles atklāja rezultātu, bet trīs minūtes pirms perioda beigām mājinieki izmantoja vairākumu un Ivans Demidovs izlīdzināja rezultātu.

Otrā perioda vidū Aleksis Burkits un Edvards Bergmanis piespēlēja Dāvim Orniņam, kurš precīzi raidīja ripu pretinieku vārtos.

Divas minūtes pēc trešā perioda sākuma Roberts Petrovičs guva "Rīgas" trešos vārtus. Divas minutes pirms spēles beigām Millers panāca rezultātu 4:1, tomēr piecas sekundes vēlāk Jevgeņijs Trufanovs guva otros "SKA-Varjagi" vārtus. 42 sekundes pirms spēles beigu svilpes Demidovs samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

"Rīgas" hokejisti 49 reizes mēģināja pārspēt pretinieku vārtsargu, bet pretinieki izdarīja 18 metienus uz vārtiem.

Šī "Rīgas" komandai ir pirmā uzvara MHL kopš 23. novembra.

"Rīga" Rietumu grupā ar izcīnītiem 33 punktiem 56 spēlēs pakāpusies uz 14. vietu 17 komandu konkurencē, bet Ļeņingradas apgabala "SKA-Varjagi" sakrājusi 31 punktu 52 spēlēs, Rietumu grupā ieņemot priekšpēdējo vietu.

Nākamās spēles MHL "Rīgas" hokejisti aizvadīs 11. un 12. februārī, kad tiksies ar Sahalīnas "Akuli".

"Rīga" iepriekšējā sezonā pamatturnīrā ieņēma 13. vietu Rietumu konferencē un nekvalificējās izslēgšanas turnīram.

Treneru korpusā pēc vienas sezonas Rīgas "Dinamo" komandā ir atgriezies galvenais treneris Raimonds Vilkoits.

MHL 13. sezonas kalendārs paredz, ka katra komanda pamatturnīrā aizvadīs 64 spēles (32 mājās, 32 izbraukumā). "Rīgas" komanda spēlē Rietumu grupā, kurā ir 17 komandas un tikai astoņas labākās iekļūst izslēgšanas turnīrā.