Eiduka vēl nav izlēmusi par dalību komandu sprintā

Eiduka vēl nav izlēmusi par dalību komandu sprintā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 3
Patrīcija Eiduka (no kreisās)
Patrīcija Eiduka (no kreisās) Foto: SIPA/Scanpix

Latvijas vadošā distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka pagaidām vēl nav izlēmusi par dalību Pekinas olimpisko spēļu komandu sprintā.

Olimpisko spēļu sākumā Eidukas nodotajiem Covid-19 testiem tika konstatētas robežvērtības starp kontaktpersonas un Covid-19 pozitīvas personas statusu, kas sportistei liedza doties uz startu skiatlonā, taču vēlāk viņa varēja piedalīties sprintā, desmit kilometru distancē klasiskajā stilā un arī stafetē.

Trešdien iecerēts komandu sprints klasiskajā stilā, bet svētdien - 30 kilometri brīvajā stilā ar kopēju startu. Kā skaidroja Latvijas Slēpošanas federācijas valdē par distanču slēpošanu atbildīgais Jānis Puida, tad pēc sarežģītās situācijas olimpisko spēļu sākumā Eiduka, iespējams, izvēlēsies koncentrēt savus spēkus pēdējai distancei.

Atbildot uz jautājumu, vai komandu sprintā nebija plāns startēt ar Latvijas ātrākajām slēpotājām Eiduku un biatlonisti Baibu Bendiku, Puida atbildēja, ka Bendika esot uzrunāta, taču viņai neesot līdzi komandu sprinta sacensībām nepieciešamo slēpju. Tāpat kā Eiduka, arī Bendika olimpisko spēļu noslēgumā startēs 30 kilometru distancē.

Pagaidām viens no variantiem ir, ka komandu sprintā varētu startēt Kitija Auziņa un Estere Volfa. Vēl Latviju distanču slēpošanā Pekinas olimpiskajās spēlēs pārstāv Samanta Krampe.

Komandu sprintā paredzēts startēt arī Raimo Vīgantam un Robertam Slotiņam, kuri ir vienīgi latviešu slēpotāji vīriešu konkurencē. Vīgants gan ir saaukstējies aukstajos Džandzjakou laikapstākļos.

Pekinas olimpiskās spēles noslēgsies svētdien.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu