UEFA Eiropas līgas "play-off" pirmās uzvaras svin "Atalanta", "Sevilla" un "Porto"

UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā panākumu gūst Bergāmo "Atalanta", "Sevilla" un "Porto".

Bergāmo "Atalanta" un Pirejas "Olympiakos" spēle Itālijā beidzās ar rezultātu 2:1 (0:1).

Grieķijas kluba labā vārtus 16.minūtē guva Fransīšku Suārešs, bet 61.minūtē rezultātu izlīdzināja Berats Himšiti, kurš pēc divām minūtēm guva vēl vienus vārtus,

Cits Itālijas klubs Romas "Lazio" ar 1:2 (1:1) piekāpās Portugāles vienībai "Porto".

Mājinieki "Porto" nonāca iedzinējos pēc Matia Džakanni 23.minūtē gūtajiem vārtiem, bet divi Tonija Martinesa vārti ļāva svinēt uzvaru.

"Sevilla" ar rezultātu 3:1 (3:1) jau pirmajā puslaikā nokārtoja uzvaru pār Zagrebas "Dinamo". Spānijas kluba rindās vārtus guva Ivans Rakitičs, Lukass Okamposs un Antonī Marsiāls, bet vienīgos Horvātijas kluba vārtus spēles 41.minūtē guva Mislavs Oršičs.

Savukārt "Leipzig" un Sansevastjanas "Real Sociedad" mačs beidzās neizšķirti 2:2 (1:1).

Vācijas kluba rindās vārtus guva Kristofers Nkunku un Emīls Fošberjs, savukārt Spānijas klubā rezultatīvs bija Robins Lenormāns un Mikels Ojarsavals.

Jau vēstīts, ka citos UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīra pirmās kārtas mačos Spānijas futbola komandas "Barcelona" un Itālijas kluba "Napoli" duelis beidzās neizšķirti 1:1 (0:1).

Dortmundes "Borussia", savā stadionā "Signal Iduna Park" aizvadot tūkstošo spēli, ar 2:4 (0:2) piekāpās Skotijas klubam Glāzgovas "Rangers"

Moldovas klubs Tiraspoles "Sheriff" ar rezultātu 2:0 (1:0) savā laukumā uzvarēja "Braga" vienību no Portugāles.

Rezultatīvā pirmajā puslaikā Sanktpēterburgas "Zeņit" ar 2:3 (2:3) savā laukumā piekāpās Seviljas "Real Betis".

UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā 32 komandas sadalītas astoņās grupās pa četrām katrā. Divas pirmās iekļuva izslēgšanas turnīrā, pirmo vietu ieguvējām uzreiz nodrošinot vietu otrajā kārtā. Otro vietu ieguvējām pirmajā kārtā pievienosies astoņas Čempionu līgas trešo vietu ieņēmējas grupās. Savukārt trešo vietu ieguvējas pārcēlās uz Eiropas Konferences līgas sacensībām, kamēr ceturto vietu ieguvējām grupās Eiropas kausu sezona būs beigusies.

Šīs sezonas fināls norisināsies 18.maijā norisināsies Seviljā.

2020./2021.gada sezonā līgas sacensību finālā Gdaņskā "Villarreal" pēc 1:1 pamatlaikā un papildlaikā ar 11:10 pēcspēles sitienos pārspēja Mančestras "United".