"Rīga" izcīna trešo uzvaru pēc kārtas MHL čempionātā

"Rīgas" hokejisti
"Rīgas" hokejisti Foto: hk Rīga

Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē svētdien "Rīga" savā laukumā ar 6:2 (1:0, 4:2, 1:0) pārspēja Habarovskas "Amurskije Tigri" komandu, gūstot trešo uzvaru pēc kārtas.

Svētdienas mačā pirmos vārtus 53 sekundes pirms pirmā pārtraukuma guva Roberts Zalāns, bet otrās trešdaļas vidū nepilnu astoņu minūšu laikā "Rīga" panāca graujošo 5:0. Vārtus mājinieku rindās guva Rainers Dārziņš, Roberts Petrovičs, Ģirts Silkalns un Aleksis Burkits. Līdz otrā perioda beigām viesi gan divus vārtus atguva - abas reizes precīzs bija Ignats Korotkihs.

Savukārt trešajā periodā vienīgos vārtus guva Klāvs Veinbergs.

Sestdien "Inbox" ledus hallē Piņķos "Rīga" šo pašu komandu uzvarēja ar rezultātu 6:3 (0:1, 3:1, 3:1).

Rietumu konferencē "Rīga" ar izcīnītiem 39 punktiem 62 spēlēs pašlaik ieņem 14.vietu 17 komandu konkurencē, bet "Amurskije Tigri" ar 43 punktiem 58 mačos atrodas vienu pozīciju augstāk.

Pēdējās divas spēles šajā MHL sezonā "Rīga" aizvadīs 24.un 25.februārī, kad savā laukumā uzņems Maskavas "Kriļja Sovetov" vienību.

MHL 13.sezonas kalendārs paredz, ka katra komanda pamatturnīrā aizvadīs 64 spēles (32 mājās, 32 izbraukumā). "Rīgas" komanda spēlē Rietumu grupā, kurā ir 17 komandas un tikai astoņas labākās iekļūst izslēgšanas turnīrā.

Visas komandas vēl nav nospēlējušas visas regulārā čempionāta spēles un tas turpināsies līdz 8.martam.

Izslēgšanas spēlēm kvalificēsies astoņas labākās komandas no katras konferences.

"Rīga" iepriekšējā sezonā pamatturnīrā ieņēma 13.vietu Rietumu konferencē un nekvalificējās izslēgšanas turnīram.

Treneru korpusā pēc vienas sezonas Rīgas "Dinamo" komandā ir atgriezies galvenais treneris Raimonds Vilkoits.