Rīgas "Dinamo" izstājas no KHL

Rīgas "Dinamo" izstājas no KHL
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Rīgas "Dinamo"
Rīgas "Dinamo" Foto: dinamoriga.lv

Reaģējot uz Krievijas agresiju Ukrainā, Rīgas "Dinamo" padome pieņēmusi lēmumu izstāties no visām Kontinentālās hokeja līgas (KHL) struktūrām.

Dinamo Rīga padomes vārdā, padomes priekšsēdētājs Juris Savickis: "Lēmums izstāties no KHL ir pieņemts, tādējādi paužot nepārprotamu kluba vadības nostāju. Šādas militāras un humānas krīzes laikā neredzam nekādu iespēju sadarbībai ar Kontinentālo hokeja līgu."

Jau iepriekš tika ziņots, ka no dalības KHL izslēgšanas spēlēs atteicās Somijas klubs Helsinku "Jokerit", tiesa komanda nepaziņoja par pilnīgu izstāšanos no KHL.

Rīgas "Dinamo" gan pirms KHL čempionāta pārtraukuma neatradās izslēgšanas spēļu zonā. Ņemot vērā, ka līdz ar priekšlaicīgu sezonas noslēgšanos visām komandām nebija vienāds aizvadīto maču skaits, vienības tabulā tika sadalītas, vadoties pēc izcīnīto punktu procenta.

Rīgas "Dinamo" izcīnīja tikai 41,1% no visiem iespējamajiem punktiem, Rietumu konferences tabulā ieņemot pēdējo vietu. KHL kopējā tabulā "Dinamo" bija priekšā Pekinas "Kunluņ Red Star" un Vladivostokas "Admiral".

Rīgas "Dinamo" ģenerālsponsors ir Krievijas uzņēmums "Gazprom Export".

Izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece (JKP) uzskata, ka šī brīža politiskajā situācijā nav pieļaujama Latvijas sporta komandu, tostarp privāto sporta klubu, dalība Krievijā organizētos čempionātos.

Rīgas "Dinamo" KHL izslēgšanas spēles nav sasniegusi jau astoņas sezonas pēc kārtas.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu