Ābolam kārtējais rezultativitātes punkts Zviedrijā

Rodrigo Ābols
Rodrigo Ābols Foto: Orebro Hockey/Twitter

Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols sestdien Malmē izcēlās ar rezultatīvu piespēli viņa un Kristapa Zīles pārstāvētās "Orebro" uzvarā izbraukumā Zviedrijas hokeja augstākās līgas (SHL) mačā.

Ābola un Zīles pārstāvētā "Orebro" viesos pēcspēles metienos ar 5:4 (2:1, 2:2, 0:1, 0:0, 1:0) pieveica "Malmo".

Ābols rezultatīvi piespēlēja komandas ceturto vārtu guvumā otrā perioda beigās, rezultātam kļūstot 4:3.

Komandas kapteinis uz ledus pavadīja 18 minūtes un 18 sekundes, kuru laikā četrreiz meta pa vārtiem un uzvarēja 52,94% iemetienu.

Aizsargs Zīle 20 minūtēs un 47 sekundēs laukumā reizi meta pa vārtiem un reizi reizi pielietoja spēka paņēmienu.

41 mačā Ābols guvis 12 vārtus un 18 reizes rezultatīvi piespēlējis, bet Zīle sešās SHL cīņās ir sakrājis divas rezultatīvas piespēles.

Aizsarga Oskara Cibuļska un vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Jēvles "Brynas" izbraukumā ar 2:6 (0:2, 0:1, 2:3) zaudēja "Timra".

Gudļevskis maču sāka viesu komandas vārtos, bet pēc ielaistiem trim vārtiem 15 metienos tika nomainīts.

Cibuļskis laukumā bija septiņas minūtes, galvenajos statistikas rādītājos neizceļoties.

Vēl vienā cīņā Roberta Mamčica pārstāvētā "Linkoping" izbraukumā pagarinājumā ar 4:3 (2:2, 0:0, 1:1, 1:0) pārspēja Kārlstades "Farjestad".

Mamčics spēlēja 15 minūtes un 53 sekundes, divreiz metot pa vārtiem, nopelnot divas soda minūtes par grūšanu apmalē, pielietojot vienu spēka paņēmienu un maču beidzot ar +/- rādītāju -1.

Turnīra tabulā Dana Ločmeļa pārstāvētā "Lulea" ar 77 punktiem 44 mačos ieņem ceturto vietu, ar 72 punktiem 46 mačos sestā ir "Orebro", "Linkoping" ar 58 punktiem 45 spēlēs ir desmitā, bet "Brynas" 56 punkti 45 spēlēs dod 11.vietu 14 komandu konkurencē.

Pagājušajā sezonā Vekšes "Lakers" finālā pieveica "Rogle" vienību.