Strautiņam "double-double" "UnaHotels" uzvarā FIBA Eiropas kausa ceturtdaļfināla spēlē

Artūrs Strautiņš
Artūrs Strautiņš Foto: FIBA.com

Latvijas basketbolists Artūrs Strautiņš trešdien Varšavā pirmajā Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eiropas kausa ceturtdaļfināla spēlē guva 11 punktus un sakrāja desmit atlēkušās bumbas Redžo Emīlijas "UnaHotels" uzvarā.

"UnaHotels" izbraukumā ar 71:68 (16:23, 19:10, 20:20, 16:15) pieveica Varšavas "Legia" vienību.

Strautiņš laukumā pavadītajās 24 minūtēs un 29 sekundēs realizēja divus no sešiem divpunktu metieniem, vienu no diviem tālmetieniem, kā arī visus četrus soda metienus. Viņš arī reizi kļūdījās, reizi pārkāpa noteikumus, kā arī beidza spēli ar +/- rādītāju +3 un efektivitātes koeficientu 15.

Itālijas vienībā rezultatīvākais ar 13 punktiem bija Maikls Hopkinss, kurš arī sakrāja desmit atlēkušās bumbas.

Mājinieku komandā 19 punktus guva Reimonds Kauelss, bet 16 punktus - Gžegožs Kulka.

"UnaHotels" atbildes spēli Itālijā aizvadīs 16.martā. Uzvarētāji divu maču summā iekļūs pusfinālā.

Latvijas basketbola speciālista Ainara Bagatska vadītajai "Kyiv" sacensības otrajā grupu turnīrā spēli pirms tā beigām beidzās Krievijas iebrukuma Ukrainā dēļ, bet tajā pašā J grupā ar piecām uzvarām sešos mačos pirmo vietu ieņēma Redžo Emīlijas komanda.

FIBA Eiropas kausā 32 komandas sadalītas astoņās apakšgrupās pa četrām vienībām katrā. Pēc viena apļa turnīra otro posmu sasniedza katras grupas divas labākās komandas. Ceturtdaļfinālā iekļūst otrās kārtas katras grupas divas labākās komandas.

FIBA Eiropas kauss ir rangā ceturtais turnīrs Vecajā kontinentā.