"Villarreal" un "Chelsea" iekļūst UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālā

"Villarreal" un Londonas "Chelsea" trešdien spēlēs izbraukumā iekļuva UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālā.

"Villarreal" ar rezultātu 3:0 (3:0) izcīnīja uzvaru pār Turīnas "Juventus", spāņu klubam divu spēļu summā esot pārākam ar 4:1.

Pirmajam puslaikam noslēdzoties bez gūtiem vārtiem, mača 78.minūtē viesus vadībā izvirzīja Gerards Moreno, kurš realizēja soda sitienu.

85.minūtē pārsvaru dubultoja Pau Torress, bet kompensācijas laika otrajā minūtē punktu spēlei ar precīzu soda sitienu pielika Arno Danžuma.

Otrā spēlē "Chelsea" viesu lomā ar rezultātu 2:1 (1:1) pārspēja "Lille" vienību, divu spēļu summā gūstot panākumu ar 4:1.

Vispirms spēles 38.minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Buraks Jilmazs, taču neilgi pirms pirmā puslaika beigām neizšķirtu panāca Kristians Pulisiks.

Uzvaras vārtus mača 71.minūtē guva Sesars Aspilikveta.

Tāpat ceturtdaļfinālā jau pirms tam iekļuva Minhenes "Bayern", "Liverpool", Mančestras "City", Madrides "Real", Lisabonas "Benfica" un Madrides "Atletico".

Ceturtdaļfināla pāru izloze notiks 18.martā.

UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā 32 komandas bija sadalītas astoņās grupās pa četrām katrā. Divas pirmās iekļuva nākamajā kārtā, trešā pārcēlās uz Eiropas līgas sacensībām, bet ceturtajai Eiropas kausu sezona bija beigusies.

Šīs sezonas fināls norisināsies 28.maijā Parīzē, Francijā, lai gan sākotnēji tas bija ieplānots Sanktpēterburgā, Krievijā. Pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā UEFA atņēma Sanktpēterburgai tiesības uzņemt finālu.

2020./2021.gada sezonā līgas sacensību finālā Portugāles pilsētā Portu Londonas "Chelsea" ar 1:0 pārspēja Mančestras "City".