Šifrina triumfē Pasaules kausa kopvērtējumā kalnu slēpošanā

Šifrina triumfē Pasaules kausa kopvērtējumā kalnu slēpošanā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Mikaēla Šifrina
Mikaēla Šifrina Foto: Reuters/ScanPix

ASV kalnu slēpotāja Mikaēla Šifrina ceturtdien Pasaules kausa (PK) sacensībās Francijā izcīnīja otro vietu supergiganta sacensībās, kas ļāva izcīnīt Lielo kristāla globusu kopvērtējumā.

Par uzvarētāju supergiganta sacensībām ceturtdien kļuva norvēģiete Ragnhilda Mūvinkele, kurai Šifrina zaudēja, 0,05 sekundes, bet trešā bija šveiciete Mišela Gisina, kura uzvarētājai zaudēja 0,13 sekundes.

PK kopvērtējumā divas sacīkstes līdz sezonas noslēgumam Šifrinas pārsvars pār tuvāko sekotāju slovākieti Petru Vlhovu pieaudzis līdz 236 punktiem, līdz ar to viņa kļuvusi neaizsniedzama.

Šifrinas kontā ir 1425 punkti, bet Vlhovas, kura supergigantā ieņēma 17.vietu, ir 1189 punkti. Trešā ar 955 punktiem ir Federika Brinjone no Itālijas.

Šifrina PK kopvērtējumā triumfēja no 2017.līdz 2019.gadam, 2020.gadā bija otrā, bet pērn bija ceturtā.

Divkārtējā olimpiskā un seškārtējā pasaules čempione šosezon piedzīvoja pamatīgu vilšanos Pekinas olimpiskajās spēlēs, kur neizcīnīja nevienu godalgu.

Supergiganta kopvērtējuma Mazo kristāla globusu izcīnīja Brinjone, kura šoreiz ierindojās tikai 19.vietā.

Supergiganta sacensības vīriešiem par posma uzvarētāju kļuva pasaules čempions austrietis Vinsents Krīhmairs, kurš summā par 0,53 sekundēm apsteidza Šveices kalnu slēpotājs Marko Odermatu, bet par 0,75 sekundēm - Džino Kavizelu no Itālijas. Ceturtais finišēja disciplīnas kopvērtēja uzvarētājs norvēģis Aleksandrs Omods Kilde, kurš no Krīhmaira atpalika 0,88 sekundes.

Lielo kristāla globusu jau vakar sev nodrošināja Odermats, kura kontā ir 1539 punkti. Otrais ar 1150 punktiem ir Kilde, bet trešais kopvērtējumā ar 880 punktiem ir austrietis Matiass Maiers.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu