Dončiča rezultativitāte neglābj Bertāna pārstāvēto "Mavericks" no zaudējuma

Dāvis Bertāns
Dāvis Bertāns Foto: AP/Scanpix

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns sestdien guva divus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, kamēr viņa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" piedzīvoja zaudējumu.

Dalasieši izbraukumā ar rezultātu 108:129 (24:35, 28:26, 28:41, 28:27) atzina Šarlotas "Hornets" pārākumu.

Bertāns 11 minūtēs un 48 sekundēs izpildīja vienu precīzu no diviem divpunktu metieniem un nerealizēja savus abus tālmetienus. Ceturtās ceturtdaļas ceturtajā minūtē Bertāns sestās piezīmes dēļ bija spiests pamest laukumu.

Latviešu basketbolists arī izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, atdeva vienu rezultatīvu piespēli un pieļāva vienu kļūdu. "Mavericks" ar viņu laukumā ielaida par deviņiem punktiem vairāk nekā iemeta.

Dalasiešiem ar 37 punktiem un astoņiem precīziem tālmetieniem izcēlās Luka Dončičs, kurš ceturtajā ceturtdaļā netika sūtīts laukumā, jo komanda bija zaudējusi cerības atspēlēties.

Uzvarētājiem rezultatīvākie bija Mails Bridžess un Pols Džemeins Vašingtons, kuri guva attiecīgi 23 un 21 punktu.

"Mavericks" ar 43 uzvarām 61 spēlē ieņem piekto vietu Rietumu konferencē, bet "Hornets" ar 36 panākumiem 61 duelī ir devītā Austrumu konferencē.

Pirmdien Dalasas komanda mājās uzņems Minesotas "Timberwolves".