Eglem rezultatīva piespēle AHL spēlē

Haralds Egle
Haralds Egle Foto: Jonathan Kozub

Latvijas uzbrucējs Haralds Egle trešdien asistēja vārtu guvumā Amerikas Hokeja līgas (AHL) spēlē, viņa pārstāvētajai Manitobas "Moose" piedzīvojot zaudējumu.

"Moose" mājās ar rezultātu 2:4 (1:0, 1:3, 0:1) zaudēja Lavālas "Rocket" komandai.

Egle ar rezultatīvu piespēli atzīmējās pirmā perioda 16.minūtē, kad pēc viņa metiena komandas biedrs Džefs Melots uztvēra atlēkušo ripu un raidīja to tīklā, panākdams 1:0. Egle šajā mačā divreiz meta pa vārtiem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Latviešu uzbrucējs šosezon 27 spēlēs guvis četrus vārtus, atdevis deviņas rezultatīvas piespēles un ticis pie pozitīva lietderības koeficienta +10.

Citā spēlē aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Toronto "Marlies" viesos ar rezultātu 4:3 (1:2, 1:1, 1:0, 1:0) papildlaikā uzvarēja Ebotsfordas "Canucks" komandu, kuras vārtsargs Artūrs Šilovs pagaidām spēlē ECHL turnīrā.

Rubīns vienreiz meta pa vārtiem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Vēl Jūtikas "Comets" ar vārtsargu Mareku Mitenu rezervē izbraukumā ar rezultātu 3:4 (1:0, 1:3, 1:1) zaudēja Ročesteras "Americans" vienībai.

"Moose" ar 74 punktiem 60 spēlēs ir otrā Centrālajā divīzijā, "Marlies" ar 68 punktiem 59 dueļos ir trešā Ziemeļu divīzijā, kur līderpozīcijā ar 83 punktiem 60 cīņās ir "Comets", kamēr "Canucks" 66 punkti 57 mačos dod piekto pozīciju Klusā okeāna divīzijā.

Regulārajā čempionātā līdz aprīļa beigām komandas aizvadīs nevienādu spēļu skaitu - 76, 72, vai 68 -, sadalot vietas pēc izcīnīto punktu/maču attiecības. Plānots, ka, sākot ar nākamo sezonu, visas vienības regulārajā turnīrā aizvadīs pa 72 spēlēm.