Ciemos pie vēsturiskās Biķernieku trases saimnieka

TVNET Auto
Ciemos pie vēsturiskās Biķernieku trases saimnieka
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums no video

Jaunākajā ātruma un piedzīvojumu raidījuma Ātruma cilts sērijā Pauls Timrots viesojas pie CSDD Biķernieku trases vadītāja Normunda Lagzdiņa, kurš savā vietā ir tieši desmit gadus.

Normundam gonkas ir asinīs un interese par autosportu bijusi jau kopš vidusskolas laikiem, kad viņš sācis braukt ar kartingu. 90. gados savas zināšanas par autosportu papildinājis, strādājot "Auto Rīga" par "Audi" pārdošanas vadītāju. Tolaik daudzi no "Audi" pasākumiem notikuši dažādās lielajās trasēs un Normundam vienmēr bijusi interese, kā tās darbojas. Un sanācis arī tā, ka viņš visu dzīvi neapzināti apgrozījies Biķernieku trases tuvumā, kur gan dzīvojis, gan vēlāk attīstījis un vadījis "SKY" lielveikalu.

Vadības zināšanas Normundam Lagzdiņam noder Biķernieku trasē, kur kaut nedaudz jāzina no visa, tajā skaitā arī jāpārzina sacensību organizēšana. Desmit gadi trasē paskrējuši ātri un Normundam ir lieli plāni un gandarījuma sajūta par notiekošo. Lai arī to salīdzina motoru sporta Brīvdabas muzeju, trase šosezon būs noslogota līdz rudenim gan ar autosporta, gan citu sporta veidu notikumiem.

Vai kādreiz atrisināsies nebūšanas ar zemes īpašniekiem un kad Biķerniekos būs īsta slēpošanas trase, noskaidrosim jaunajā raidījuma sērijā.

Raksts tapis sadarbībā ar "LMT Viedtelevīziju".

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu