Video Girgensona "Sabres" izcīna uzvaru pār "Predators"

Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" piektdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē izcīnīja panākumu.

"Sabres" savā laukumā ar rezultātu 4:3 (3:3, 1:0, 0:0) uzvarēja Nešvilas "Predators".

Girgensons šajā mačā uz ledus bija 14 minūtes un 40 sekundes, kuru laikā trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus un noslēdza spēli ar negatīvu lietderības koeficientu -2.

Pirmajā trešdaļā divus vārtus "Sabres" labā guva Teidžs Tompsons un vēl vienu ripu "Predators" vārtos raidīja Peitons Krebss, bet uzvaru nesošos vārtus otrajā periodā, izmantojot vairākumu, guva Viktors Ūlofsons.

Nešvilas komandā neizšķirtu pirmās trešdaļas pēdējā minūtē panāca Džeremijs Lozons, taču tas neglāba Nešvilas vienību no zaudējuma. Vēl ar precīziem metieniem "Predators" rindās izcēlās Filips Fošbergs un Maikls Makerons.

"Sabres" ar 61 punktu 69 spēlēs Austrumu konferences turnīra tabulā ieņem 12.vietu, kamēr "Predators" ar 82 punktiem 68 mačos Rietumu konferencē atrodas septītajā vietā.