Timma gūst 12 punktus sezonas pēdējā NBA G līgas spēlē

Jānis Timma
Jānis Timma Foto: FIBA.com

Latvijas basketbolists Jānis Timma sestdien guva 12 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) G līgas spēlē, viņa pārstāvētajai Leiklendas "Magic" sezonu noslēdzot ar uzvaru.

Leiklendas komanda mājās ar rezultātu 121:118 (37:29, 27:29, 28:33, 24:25, 5:2) papildlaikā uzvarēja Meinas "Celtics".

Timma sestdien spēlēja 19 minūtes, kuru laikā grozā raidīja abus divpunktu metienus, divus no pieciem tālmetieniem un savu vienīgo soda metienu divu punktu vērtībā. Krāslavietis arī izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, vienreiz pārkāpa noteikumus, pārtvēra vienu bumbu un bloķēja vienu metienu. Ar Timmu laukumā "Magic" iemeta par septiņiem punktiem vairāk nekā ielaida, kas bija viens no labākajiem rādītājiem komandā.

Uzvarētājiem ar 30 punktiem rezultatīvākais bija Hasani Grevets.

Leiklendas "Magic" ar 11 uzvarām un 21 zaudējumu Austrumu konferences turnīra tabulā ierindojas 12.vietā un izslēgšanas turnīram nekvalificējās.

Timma G līgā laukumā devās 20 mačos, kuros vidēji 20 minūtēs guva 6,4 punktus, izcīnīja 3,3 atlēkušās bumbas un atdeva 1,4 rezultatīvas piespēles.