Video ⟩ Merzļikinam ar "Blue Jackets" turpinās zaudējumu sērija

Elvis Merzļikins
Elvis Merzļikins Foto: AFP/SCANPIX

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins pirmdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē atvairīja 34 pretinieku metienus, taču tas neglāba viņa Kolumbusas "Blue Jackets" no zaudējumā pagarinājumā.

"Blue Jackets" ar rezultātu 2:3 (1:1, 1:1, 0:0, 0:1) pagarinājumā atzina Bostonas "Bruins" pārākumu, zaudējot septīto spēli pēc kārtas.

Pirmās trešdaļas piektajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Emīls Bemstrēms, taču 19.minūtē neizšķirtu panāca Džeiks Debrasks. Savukārt otrajā periodā viesu komandu vadībā izvirzīja Kreigs Smits, bet 16 sekundes līdz trešdaļas beigām vārtus guva Zeks Verenskis, izlīdzinot rezultātu 2:2.

Noslēdzošajā trešdaļā vārtus negūstot, Bostonas vienībai vajadzēja vien minūti un trīs sekundes, lai izcīnītu panākumu, uzvaru nesošos vārtus gūstot Debraskam.

Merzļikins tika galā ar 34 no 37 pretinieku metieniem, atvairot 91,9% metienu.

"Blue Jackets" ar 70 izcīnītiem punktiem 70 spēlēs Austrumu konferences turnīra tabulā ierindojas desmitajā pozīcijā, kamēr "Bruins" ar 93 punktiem 69 mačos ieņem piekto vietu.

Kolumbusas vienība nākamo spēli aizvadīs otrdien, izbraukumā tiekoties ar Filadelfijas "Flyers".