Porziņģa "Wizards" sezonu noslēdz ar zaudējumu

Vašingtonas "Wizards" komanda, kas regulārā turnīra noslēgumā deva atpūtu Latvijas basketbolistam Kristapam Porziņģim, svētdien zaudēja savā pēdējā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē.

"Wizards" viesos ar rezultātu 108:124 (29:32, 25:24, 28:33, 26:35) zaudēja Šarlotas "Hornets".

Vašingtonas komanda jau iepriekš paziņoja, ka Porziņģis, Kails Kuzma un Kenteviuss Keldvels-Poups izlaidīs sezonas pēdējo spēli. Viņi nepiedalījās arī iepriekšējā mačā.

"Wizards" rindās rezultatīvākais ar 21 punktu bija Rui Hačimura. Uzvarētājiem 25 punktus guva Terijs Rozaiers, bet 24 punkti, desmit atlēkušās bumbas un deviņas rezultatīvas piespēles bija Lamelo Bolam.

Vašingtonas vienība uzvarēja 35 no 82 spēlēm (43%) un Austrumu konferencē ieņēma 12.vietu. Iepriekšējā sezonā ASV galvaspilsētas komanda ar 47% uzvarēto spēļu bija astotā konferencē.

"Hornets" uzvarēja 43 mačos un ieņēma desmito vietu, sezonu turpinot ar "play-in" spēlēm un cīņu par vietu izslēgšanas turnīrā.

Porziņģis savā sestajā NBA sezonā laukumā devās 51 mačā, kurā vidēji 29 minūtēs guva 20,2 punktus, izcīnīja 8,1 atlēkušo bumbu, atdeva 2,3 rezultatīvas piespēles un bloķēja 1,6 metienus. Dalasas "Mavericks" sastāvā liepājnieks 34 cīņās caurmērā 30 minūtēs guva 19,2 punktus, izcīnīja 7,7 bumbas zem groziem, izdalīja 2,0 piespēles un bloķēja 1,7 metienus, bet pēc aizmainīšanas uz "Wizards" viņš vidēji spēlēja 28 minūtes, guva 22,1 punktu, izcīnīja 8,8 bumbas zem groziem, atdeva 2,9 piespēles un bloķēja 1,5 metienus.