Krastiņa vadītā Ukrainas volejbola izlase Krievijas vietā spēlēs PČ

LETA
Krastiņa vadītā Ukrainas volejbola izlase Krievijas vietā spēlēs PČ
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Uģis Krastiņš
Uģis Krastiņš Foto: FIVB

Latvijas trenera Uģa Krastiņa vadītā Ukrainas izlase Krievijas vietā spēlēs 2022. gada pasaules volejbola čempionātā, ceturtdien paziņoja Ukrainas Volejbola federācija (FVU).

Pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā Starptautiskā volejbola federācija (FIVB) lēma ka pasaules čempionāts, kuram no 26. augusta līdz 11. septembrim bija jānotiek desmit Krievijas pilsētās, tiks pārcelts uz citu valsti.

FVU ziņo, ka "pēc provizoriskas informācijas" pasaules meistarsacīkstes norisināsies Polijā un Slovēnijā.

Tāpat FIVB lēma arī par Krievijas izlašu un klubu atstādināšanu no pasaules un Eiropas mēroga starptautiskām sacensībām.

"Ceturtdien federācijas prezidents Mihailo Meļņiks saņēma FIVB vēstuli, kurā teikts, ka 2022. gada pasaules čempionātā Krievijas vietā spēlēs Ukraina. Vēstulē teikts, ka izloze vēlreiz nenotiks un Ukraina A grupā ieņems ar pirmo numuru izsētās Krievijas vietu," ziņo FVU.

2021. gada septembrī, aktualizējot pasaules rangu, Ukrainas vīriešu izlasei pietrūka vienas vietas, lai iekļūtu pasaules čempionātā. Ukraina bija 22. vietā, bet pēdējā brīdī atkrita uz 23. vietu, kas neļāva saņemt pēdējo licenci dalībai šajās sacensībās. Tomēr pēc Krievijas atstādināšanas Ukrainas komanda pakāpās līdz vajadzīgajai vietai rangā, vēsta FVU.

Krastiņa aizbilstamajiem grupā pretī stāsies Serbija, Tunisija un Puertoriko.

B grupā spēlēs Brazīlija, Japāna, Kuba un Katara, C grupā - Polija, ASV, Meksika un Bulgārija, D grupā - Francija, Slovēnija, Vācija un Kamerūna, E grupā - Itālija, Kanāda, Turcija un Ķīna, bet F grupā - Argentīna, Irāna, Nīderlande un Ēģipte.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu