Gutkovskim gūti vārti uzvarā Polijas ekstraklases mačā

Vladislavs Gutkovskis
Vladislavs Gutkovskis Foto: @Rakow1921/Twitter

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis sestdien Ņečecā guva vārtus Polijas ekstraklases 29.kārtas spēlē, palīdzot Čenstohovas "Rakow" komandai svinēt uzvaru, bet vārtsargs Pāvels Šteinbors ielaida savos vārtos divas bumbas, Belastokas "Jagiellonia" ciešot zaudējumu savā laukumā.

"Rakow" ar 3:0 (1:0) pieveica Ņečecas "Termalica".

Gutkovskis devās laukumā "Rakow" pamatsastāvā un vārtus guva 62.minūtē. 78.minūtē viņš tika nomainīts.

Viesu labā 36.minūtē pirmos vārtus guva Ivi Lopess, bet trešos vārtus mača kompensācijas laikā iesita

Sebastians Musjoliks.

Šteinbora pārstāvētā Belastokas "Jagiellonia" savā laukumā ar 1:2 (1:1) zaudēja Ščecinas "Pogoņ", kas pēc uzvaras izvirzījās pirmajā vietā līgā.

Mājinieki izvirzījās vadībā 25.minūtē pēc precīza Djegu Kariokas sitiena.

Tomēr Ščecinas futbolisti ar Kamila Grosicka vārtiem 34.minūtē un Kamila Drigasa raidījumu 74.minūtē izvirzījās vadībā ar 2:1.

Pirmdien pussarga Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas "Lechia" viesos spēlēs ar Zabčes "Gornik" vienību.

Ekstraklasē otro vietu ar 59 punktiem 29 mačos ieņem "Rakow", ceturtā ar 46 punktiem 28 cīņās ir "Lechia", bet "Jagiellonia" ar 34 punktiem 29 spēlēs ieņem 12.pozīciju 18 komandu konkurencē.

Pagājušajā sezonā ekstraklasē uzvarēja Varšavas "Legia".