Latvijas BMX riteņbraucējiem piecas medaļas Eiropas kausa ceturtajā posmā

Latvijas BMX riteņbraucēji pirmdien Zolderā izcīnīja piecas medaļas Eiropas kausa ceturtajā posmā, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF).

Sieviešu G15/16 vecuma grupā augsto otro vietu izcīnīja "BMX Rīga"/RRS sportiste Paula Kibare, kura piekāpās vienīgi Bestijai Baksai no Lielbritānijas. Lielo finālu šajā pat vecuma grupā jauniešiem sasniedza vēl viens Edžus Treimaņa audzēknis - Edgars Langmanis. Dienas izšķirošajā braucienā Langmanis izcīnīja sesto vietu.

Otro dienu pēc kārtas finālā M25+ amatieru grupā iekļuva "Tālava"/VBSS pārstāvis Roberts Treimanis, kuram šoreiz sestā vieta. Tikmēr G13/14 grupā "MŠA Valmieras puikas"/ Valmieras BSS jaunā sportiste Adelīna Kārkliņa izcīnīja astoto vietu.

Uzvaru sēriju krūzeru 30 - 44 grupā turpināja Ģirts Jonkus, kurš bija ātrākais arī trešajā posmā. Krūzeru 17 - 29 grupā madonietis Vents Štrombergs pēc trim uzvarām priekšbraucienos, finālā bija ceturtais. B7 grupā Renārs Režovskis atkal bija starp vadošajiem un lielajā finālā izcīnīja otro vietu, kamēr Krišjānim Kalniņam piektā vieta. Šajā pat grupā meitenēm "Tālavas" braucēja Ieva Višņevska ieguva piekto pozīciju.

Otro vietu B9 grupā izcīnīja Oskars Turkins, kamēr Tīnai Štefenbergai trešā pozīcija desmit gadus veco meiteņu konkurencē. Šajā vecumā puišiem Markam Švalkovskim astotā vieta. Visbeidzot, Anna Pedraudze G11/12 konkurences lielajā finālā bija sestā ātrākā.

Eiropas kausa sezona turpināsies aprīļa beigās un maija sākumā citā Beļģijas pilsētā Ravelsā.