Video "Warriors" svin otro uzvaru "play-off" turnīrā

Stefans Karijs un Džordans Pūls pirmdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā kopā guva 63 punktus, palīdzot Goldensteitas "Warriors" izcīnīt uzvaru otrajā "play-off" pirmās kārtas spēlē.

"Warriors" savā laukumā ar rezultātu 126:106 (25:26, 32:25, 44:30, 25:25) uzvarēja Denveras "Nuggets", Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijā līdz četrām uzvarām panākot 2-0.

Mājinieku uzvaru nodrošināja Karijs, kurš spēli sāka no rezervistu soliņa, un Pūls, katram gūstot attiecīgi 34 un 29 punktus. Klejs Tompsons pievienoja 21 gūto punktu.

"Nuggets" rindās rezultatīvākais ar 26 gūtajiem punktiem bija Nikola Jokičs, kurš arī izcīnīja 11 atlēkušās bumbas.

Tikmēr Austrumu konferences ceturtdaļfinālā pie otrā panākuma tika arī Filadelfijas "76ers", kas mājas spēlē ar 112:97 (32:33, 35:19, 28:19, 17:26) pārspēja Toronto "Raptors".

Filadelfijas vienības uzvaru nodrošināja Džoels Embīds, kurš, gūstot 31 punktu un izcīnot 11 atlēkušās bumbas, sakrāja "double-double". Vēl 23 punktus uzvarētāju labā guva Tairīss Maksijs, kurš arī izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas un astoņas reizes rezultatīvi piespēlēja.

No otrā zaudējuma pēc kārtas "Raptors" neglāba Ogugua Anunobi, kurš guva 26 punktus.

1-1 izslēgšanas spēļu sērijā panāca Dāvja Bertāna Dalasas "Mavericks", kas pēc neveiksmes pirmajā mačā ar rezultātu 110:104 (24:24, 24:31, 29:26, 33:23) pārspēja Jūtas "Jazz".