Video "Pelicans" panāk neizšķirtu "play-off" sērijā pret "Suns"

Brendons Ingrams
Brendons Ingrams Foto: Reuters/ScanPix

Ņūorleānas "Pelicans" otrdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē pēc neveiksmes pirmajā "play-off" turnīra mačā spēja gūt uzvaru pār Fīniksas "Suns" un Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijā panākt neizšķirtu.

"Pelicans" viesu lomā ar rezultātu 125:114 (30:28, 26:33, 34:22, 35:31) pārspēja Fīniksas "Suns", sērijā līdz četrām uzvarām panākot 1-1.

Ņūorleānas vienības uzvaru ar 37 gūtajiem punktiem, 11 atlēkušajām bumbām un deviņām rezultatīvām piespēlēm kaldināja Brendons Ingrams, bet Kristians Džeimss Makolums pievienoja 23 punktus un deviņas atlēkušās bumbas. Lietuvas basketbolists Jons Valančūns, gūstot desmit punktus un izcīnot 13 atlēkušās bumbas, sakrāja pieticīgu "double-double".

Pretinieku rindās Devins Bukers pirmajās divās spēles ceturtdaļās guva 31 punktu, taču nevarēja komandai palīdzēt atlikušajā spēles nogrieznī, jo iedzīvojās augšstilba muskuļa savainojumā. Viņa dalība nākamajos "play-off" mačos ir neskaidra, jo vēl tiks veiktas padziļinātas pārbaudes, lai noteiktu traumas nopietnību.

Citā spēlē Memfisas "Grizzlies" savā laukumā pārliecinoši uzvarēja Minesotas "Timberwolves", gūstot panākumu ar rezultātu 124:96 (33:32, 27:17, 36:28, 28:19) un panākot sērijā 1-1.

"Grizzlies" komandā Dža Morants, gūstot 23 punktus un sakrājot desmit rezultatīvas piespēles, bija rezultatīvākais, kamēr vēl pa 16 punktiem pievienoja Desmonds Beins un Džerens Džeksons.

Viesu labā Entonijs Edvardss guva 20 punktus, bet Karls Entonijs Taunss, kurš guva 15 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas, tika pie "double-double".

Vēl Maiami "Heat" arī otrajā sērijas spēlē pārspēja Atlantas "Hawks", uzvarot ar rezultātu 115:105 (26:25, 30:29, 31:22, 28:29).

Savu rezultatīvāko spēli karjerā NBA izslēgšanas turnīrā aizvadīja Džimijs Batlers, kurš "Heat" rindās izcēlās ar 45 punktiem, kamēr "Hawks" no zaudējuma neglāba Bogdana Bogdanoviča 29 punkti un Treja Janga 25 punkti.