Video Gutkovskis gūst vārtus un palīdz "Rakow" kļūt par Polijas ekstraklases līderi

Vladislavs Gutkovskis (pa kreisi)
Vladislavs Gutkovskis (pa kreisi) Foto: Raków Częstochowa/Twitter

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis trešdien Ščecinā guva vārtus Polijas ekstraklases 31. kārtas spēlē, palīdzot Čenstohovas "Rakow" komandai uzvarēt divu līdervienību cīņā.

"Rakow" viesos pieveica Ščecinas "Pogoņ" ar 2:1 (0:1).

Mājiniekus vadībā 25.minūtē izvirzīja Kamils Grosickis.

Gutkovskis devās laukumā uz maiņu otrā puslaika sākumā un vārtus pēc Milana Rundiča piespēles guva jau nākamajā minūtē.

78.minūtē Ivi Lopess vadībā izvirzīja jau Čenstohovas vienību - 2:1, pārsvaru noturot līdz mača beigām.

Ekstraklasē pirmo vietu ar 62 punktiem 30 mačos ieņem "Rakow", bet ar tikpat punktiem otrā ir Poznaņas "Lech", savukārt trešā ar 59 punktiem ir "Pogoņ".

"Rakow" šosezon spēlēs pret "Lech" ir izcīnījusi uzvaru un neizšķirtu, līdz ar to vienādu punktu skaita gadījumā Gutkovska komanda atrodas priekšā.

Zīmīgi, ka 2. maijā "Rakow" ar "Lech" spēkosies Polijas kausa finālā.

Ekstraklasē ceturtā ar 49 punktiem 29 cīņās ir Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas "Lechia", bet Pāvela Šteinbora pārstāvētā Belastokas "Jagiellonia" ar 34 punktiem 29 spēlēs ieņem 12.pozīciju 18 komandu konkurencē.

Pagājušajā sezonā ekstraklasē uzvarēja Varšavas "Legia".

Ekstraklasē līdz šīs sezonas beigām atlikušas četras spēļu kārtas. Gutkovska komandai ir labas izredzes izcīnīt čempionu titulu.

Gutkovskis šosezon ekstraklasē guvis astoņus vārtus, kas ar vairākiem futbolistiem ir dalīti 10. labākais rādītājs.

Līderis snaiperu sarakstā ir Gutkovska komandas biedrs Lopess, kurš ar precīzu sitienu izcēlies 17 reizes.