Video ⟩ "Bucks" varētu palikt bez viena no komandas līderiem

Kriss Midltons
Kriss Midltons Foto: EPA/Scanpix

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempiones Milvoki "Bucks" uzbrucējs Kriss Midltons ceturtdien izslēgšanas turnīra mačā guva ceļgala traumu.

"Bucks" mājās ar 110:114 zaudēja Čikāgas "Bulls" komandai, pretiniekiem Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijā līdz četrām uzvarām panākot 1-1.

Midltons ceturtajā ceturtdaļā neveikli paslīdēja un kreisās kājas ceļgala sāpju dēļ nevarēja turpināt spēli, kurā līdz tam brīdim bija guvis 18 punktus.

Sākotnēji basketbolistam konstatēts iekšējo kolaterālo saišu sastiepums, bet precīzākā diagnoze būs pēc ceturtdien veiktās magnētiskās rezonanses. Ja Midltons nevarēs atgriezties laukumā, "Bucks" komandai tas būs liels trieciens, jo čempioniem nav pārāk liels sastāva dziļums.

Tāpat otrajā puslaikā laukumā nedevās "Bucks" spēka uzbrucējs Bobijs Portiss, kurš pirmajā ceturtdaļā savainoja aci.

Nākamās divas sērijas spēles notiks piektdien un svētdien Čikāgā, bet pēc tam komandas atgriezīsies Milvoki.