Anglijas izlases aizsargs Magvairs saņēmis draudus par mājās ievietotu spridzekli

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Harijs Magvairs
Harijs Magvairs Foto: Reuters/ScanPix

Mančestras "United" un Anglijas futbola izlases aizsargs Harijs Magvairs saņēmis draudus par mājās ievietotu spridzekli un Češīras policija pārbaudījusi viņa mītni, vēsta BBC.

Magvairs, kurš dzīvo kopā ar sievu un diviem bērniem, draudus uztvēris nopietni.

"Pēdējo 24 stundu laikā Herijs ir saņēmis draudus. Ģimenes un tai apkārtējo drošība ir Herija galvenā prioritāte. Viņš turpināsies trenēties kā ierasts un sīkākus komentārus nesniegs," paziņojumā teica Magvaira pārstāvis.

Pārstāvis arī piebilda, ka policija lietu izmeklē. Draudus izteikušās personas identitāte ir zināma, taču veids, kādā draudi tika veikti, netiek atklāts.

"Trešdien, 20. aprīlī, Češīras policija tika izsaukta sakarā ar draudiem par spridzināšanu adresē Vilmslovas apgabalā. Netika veikta evakuācija, taču drošības nolūkos 21. aprīlī pēcpusdienā tika veikta pārbaude šajā adresē, pārmeklējot dārzus un tuvāko apkārtni," ziņoja policija.

Magvairs pēdējā laikā ir saņēmis kritiku par savu sniegumu "United" komandā. 80 miljonus Lielbritānijas mārciņu vērtais aizsargs ticis kritizēts par slikto sportisko formu, lai gan viņš pats sevi aizstāvēja, norādot uz to, ka komandas iepriekšējais treneris Ūle Gunnars Sulšērs un tagadējais pagaidu treneris Ralfs Rangniks uzticējušies futbolistam.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu