Vācijas komandas uzvar pirmajās UEFA Eiropas līgas pusfināla spēlēs

UEFA Eiropas līgas pusfinālu ceturtdien ar uzvarām sāka Vācijas klubi Frankfurtes "Eintracht" un "RB Leipzig".

Frankfurtes "Eintracht" izbraukumā pieveica Anglijas komandu Vesthemas "United" ar 2:1 (1:1).

Jau pirmajā minūtē viesus vadībā izvirzīja Ansgars Knaufs.

20 minūtes vēlāk Mičiels Antonio rezultātu izlīdzināja, bet uzvaras vārtus 54.minūtē guva Daiči Kamada - 2:1 Frankfurtes vienības labā.

"RB Leipzig" mājās ar 1:0 (0:0) pārspēja Skotijas klubu Glāzgovas "Rangers".

Vārtus 85.minūtē guva Anhelino.

Atbildes spēles notiks 5.maijā.

Sezonas fināls norisināsies 18.maijā norisināsies Seviljā.

2020./2021.gada sezonā līgas sacensību finālā Gdaņskā "Villarreal" pēc 1:1 pamatlaikā un papildlaikā ar 11:10 pēcspēles sitienos pārspēja Mančestras "United".

Savukārt Nīderlandes klubs Roterdamas "Feyenoord" ceturtdien ar uzvaru sāka UEFA Konferences līgas pusfināla spēles, kamēr neizšķirti spēlēja Anglijas komanda Lesteras "City" un Itālijas vienība "AS Roma".

Roterdamas "Feyenoord" mājās ar 3:2 (2:2) pieveica Francijas komandu Marseļas "Olympique".

18. un 46.minūtē vārtus mājinieku labā guva Siriels Dezērzs, bet 20.minūtē precīzs bija Luis Sinisterras sitiens.

Viesi atbildēja ar Bambas Dienga sitienu 28.minūtē un Žersona vārtiem 40.minūtē, saglabājot labas izredzes uz atspēlēšanos.

Otrā cīņā Lesteras "City" mājās spēlēja 1:1 (0:1) ar "AS Roma".

Itālijas klubs 15.minūtē izvirzījās vadībā ar Lorenco Pellegrini sitienu, bet izlīdzinājumu mājiniekiem mača 67.minūtē panāca Itālijas vienības aizsargs Mančini Džanluka, kurš, mēģinot pārķert piespēli, raidīja bumbu savos vārtos - 1:1.

Jaunizveidotā UEFA Konferences līga ir pēc spēka trešā ranga turnīrs aiz UEFA Čempionu līgas un UEFA Eiropas līgas.