Madrides "Real" 35. reizi izcīna Spānijas čempiontitulu

Madrides "Real" sestdien izcīnīja panākumu Spānijas futbola čempionāta spēlē, ka ļāva nodrošināt čempiontitulu 35. reizi kluba vēsturē.

"Real" savā laukumā ar rezultātu 4:0 (2:0) pārliecinoši uzveica Barselonas "Espanyol".

Vispirms spēles 33. minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Rodrigu, kurš dubultoja pārsvaru divas minūtes pirms pirmā puslaika beigām, otro reizi mačā pārspējot "Espanyol" vārtsargu.

Desmit minūtes pēc otrā puslaika sākuma ātrajā pretuzbrukumā 3:0 panāca Marko Asensio. Mača 72. minūtē ceturtos vārtus mājinieku labā guva Isko, taču pēc video atkārtojuma noskatīšanās spēles tiesnesis lēma vārtus neieskaitīt aizmugures stāvokļa dēļ.

Deviņas minūtes līdz pamatlaika beigām tomēr ceturtos vārtus "Real" labā guva Karims Benzemā, kurš laukumā devās vien 60. minūtē.

Madrides vienībai vajadzēja izcīnīt vismaz vienu punktu šajā mačā, lai tiktu pie čempiontitula pirms pēdējām četrām spēlēm.

"Real" pēc 34 spēļu kārtām ar 81 punktu ieņem līderpozīcijas un par 17 punktiem apsteidz "Sevilla", kas, neskatoties uz to, ka vēl ir atlikušas četras spēles, vairs nevar pārspēt Madrides komandu. Labāko trijnieku ar 63 punktiem 33 spēlēs noslēdz "Barcelona".

Pagājušajā sezonā pirmo reizi kopš 2014. gada triumfēja Madrides "Atletico".