Jānis Mārtiņš Reišulis Nīderlandē uzvar “Dutch Masters” čempionāta 3. posmā

TVNET Auto
Jānis Mārtiņš Reišulis Nīderlandē uzvar “Dutch Masters” čempionāta 3. posmā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Jānis Mārtiņš Reišulis
Jānis Mārtiņš Reišulis Foto: Reišulis MX

Svētdien Harfsenas trasē, Nīderlandē norisinājās “Dutch Masters” motokrosa čempionāta 3. posms, kurā 125cc klasē divu braucienu summā uzvaru izcīnīja latviešu motokrosa pilots Jānis Mārtiņš Reišulis. Par to TVNET informēja Latvijas Motosporta federācijas Motokrosa komisijas pārstāvis Jānis Eisaks.

Sacensības Reišulim iesākās dramatiski, jo pirmā brauciena startā Jānis iebrauca starta barjerā, braucienu sākot no pēdējās pozīcijas. Brauciena laikā latviešu sportists spēja apdzīt visus priekšā esošos sāncenšus un finišā iebraukt pirmais.

Otrajā braucienā pārsteigumu nebija un Jānis jau pēc pirmā apļa bija brauciena līderis, ar katru apli palielinot pārsvaru pār konkurentiem. Arī šo braucienu Reišulis noslēdza kā pirmais, otrajā vietā esošo Eliasu Aukleiru apsteidzot par 29. sekundēm. Līdz ar to divu braucienu summā Reišulim 1. vieta, sudrabs – Aukleiram, bet uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Magnuss Gregersens.

Arī “Dutch Masters” čempionāta kopvērtējumā Jānis Mārtiņš Reišulis pēc aizvadītiem trīs posmiem šobrīd atrodas līderpozīcijā.

Nīderlandē svētdien uz starta izgāja vēl viens Latvijas braucējs – Rauls Blūmfelds, kurš par ieskaites punktiem spēkojās 250cc klases konkurencē. Pirmajā braucienā Rauls sasniedza 27. vietu, bet otrajā braucienā palika 36. pozīcijā, kas divu braucienu summā ar izcīnītiem diviem punktiem Blūmfeldam deva 36. vietu.

Nākamie starti "KTM Motofavorīts MX" komandas braucējiem Jānim Mārtiņam Reišulim un Raulam Blūmfeldam ieplānoti 8. maijā Apē, kur risināsies Latvijas čempionāta 2. posms.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu