Foto ⟩ Majoru pludmale gatavojas pasaules tūres "Elite 16" turnīram

TVNET Sports
Majoru pludmale gatavojas pasaules tūres "Elite 16" turnīram
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Jau nākamnedēļ Majoru pludmalē sāksies vienas no nozīmīgākajām pludmales volejbola sacensībām - pasaules tūres "Elite 16" turnīrs. Jūrmalā pulcēsies spožākās pludmales volejbola zvaigznes no visas pasaules, lai sacenstos par spēcīgākās komandas titulu, informē organizatori.

Lai garantētu iespēju visiem pludmales volejbola interesentiem pilnvērtīgi izbaudīt pludmales volejbola spēļu atmosfēru klātienē, šobrīd vides pakalpojumu uzņēmums "Clean R", kas ir arī "Elite 16" turnīra atbalstītājs Majoru pludmalē, arī praktiski palīdz iespaidīgā izmēra stadiona būvniecībā.

Pasaules tūres posmu pludmales volejbolā "Elite 16" turnīra vērienīgais stadions varēs uzņemt līdz pat 3000 skatītāju.

Šogad atšķirībā no iepriekšējiem gadiem būs divi pludmales volejbola laukumi, uz kuriem pasaules labākie 16 vīriešu un dāmu pāri aizvadīs vienlīdz nozīmīgas spēles. Centrālajā laukumā pasaules labāko pludmales volejbola zvaigžņu spēles būs iespējams vērot 2655 skatītājiem, toties otrajā laukumā - līdz pat 600 cilvēkiem. Stadiona izbūves darbus ir plānots pabeigt 27. maijā.

Jūrmalā pirmoreiz notiks tik augsta līmeņa pasaules posms pludmales volejbolā. Skatītājiem būs iespēja vērot olimpisko čempionu norvēģu un labākās ASV, Brazīlijas, Čehijas un Itālijas vīriešu komandas spēles. Majoru pludmalē viesosies arī leģendārie brazīļu pludmales spēlētāji kā Evandro Gonsalvess Oliveira jaunākais (Evandro Gonçalves Oliveira Júnior), Bruno Oskars Šmits (Bruno Oscar Schmidt) un Elisons Cerutti (Alison Cerutti).

Latviju vīriešu kategorijā pārstāvēs 3 dueti - Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, Ardis Bedrītis un Artūrs Rinkevičs, Edgars Točs un Kristians Fokerots, toties dāmu kategorijā Latviju pārstāvēs Anastasija Kravčenoka un Tīna Graudiņa un 15. maijā noskaidrotie divi sieviešu dueti - Marta Ozoliņa un Luīze Anna Skrastiņa, Varvara Brailko un Deniela Konstantinova.

Arī šajā gadā stadiona izbūves gaitu būtiski ietekmēja laika apstākļi - spēcīga vēja dēļ būtiski paaugstinājās ūdens līmenis jūrā un stadiona būvniecība bija apgrūtināta. Tādēļ organizatori izsaka pateicību būvtehnikas nomas centram "Ramirent" un vides pakalpojumu uzņēmumam "Clean R", kas spēja tikt galā ar izaicinājumiem un gādāt par iespaidīgo izmēru stadiona sagatavošanu pasākumam.

"Clean R" ir viens no pasaules tūres posma pludmales volejbolā "Elite 16" turnīra atbalstītājiem un visa turnīra norises laikā gādās ne vien par sakoptu vidi pludmalē, bet arī nodrošinās aizraujošas un izzinošas aktivitātes par vides saudzēšanu un atkritumu šķirošanu kā lieliem, tā arī maziem apmeklētājiem turnīra fanu zonā.

Sezonas trešais "Elite 16" posms no 1. līdz 5. jūnijam notiks Jūrmalā, bet pirms tam maija beigās pludmales volejbolisti spēkosies Čehijas pilsētā Ostravā.

Biļetes uz pasaules tūres posmu pludmales volejbolā "Elite 16" iespējams iegādāties ŠEIT.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu