Video ⟩ Makinona "hat trick" neglābj "Avalanche" no zaudējuma Stenlija kausa mačā

Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences pusfināla piektajā mačā ar "hat trick" izcēlās Neitans Makinons, tomēr viņā pārstāvētā Kolorādo "Avalanche" savā laukumā ar 4:5 (2:0: 1:1, 1:3, 0:1) piekāpās Sentluisas "Blues" vienībai.

Sērijā līdz četrām uzvarām "Avalanche" saglabā vadību ar 3-2.

Pirmajā periodā Makinons ar diviem precīziem raidījumiem panāca 2:0 mājinieku labā, bet mača 25.minūtē pēc Gabriela Landeskūga trāpīgā raidījuma rezultāts kļuva jau 3:0 "Avalanche" labā. Tomēr "Blues" nepadevās un spēja atspēlēties. Vladimira Tarasenko, Roberta Tomasa un Džordana Kairū precīzie metieni līdz mača 56.minūtei ļāva panākt 3:3.

Spēles 58.minūtē skaistus vārtus un "hat trick" guva Makinons, kurš uzsāka reidu no savas aizvārtes, šķērsoja visu laukumu un netverami ripu raidīja Villes Husso sargāto vārtu tuvajā augšējā stūrī.

Taču iekļūt konferences finālā "Avalanche" vēl nespēja. Spēles pamatlaika pēdējā minūtē viesi, spēlējot ar sešiem laukuma spēlētājiem, panāca izlīdzinājumu - Tomass no vārtu priekšas guva savus otros vārtus mačā. Savukārt papildlaika ceturtajā minūte uzvaru "Blues" nodrošināja Tailera Bozaka precīzais metiens.

Sērijas sestā spēle tiks aizvadīta piektdien Sentluisā.

Iepriekšējā sezonā finālsērijā Tampabejas "Lightning" ar rezultātu 4-1 uzvarēja Monreālas "Canadiens".