Graudiņa/Kravčenoka sasniedz Ostravas turnīra ceturtdaļfinālu

Anastasija Kravčenoka (pa kreisi) un Tīna Graudiņa. FOTO: European Volleyball

Latvijas pludmales volejbola duets Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka piektdien ar uzvaru noslēdza Ostravas "Beach Pro Tour - Elite 16" posma grupu turnīru un ar divām uzvarām trīs spēlēs iekļuva ceturtdaļfinālā.

Latvijas duets, kas turnīrā izsēts ar otro numuru, B grupas pēdējā, trešajā cīņā ar 2-1 (24:22, 15:21, 15:10) uzvarēja amerikānietes Terēzi Kenonu un Sāru Sponsilu (15.).

Ceturtdien turnīru latvietes uzsāka ar 2-0 (21:18, 21:19) uzvaru pār olimpiskajām vicečempionēm austrālietēm Taliku Klensiju/Mariafi Attačo del Solaru (10.), bet piektdien dienas pirmajā duelī ar 0-2 (23:25, 18:21) piekāpās brazīlietēm Eduardai Lizboai un Anai Patrisijai (7.).

Austrālijas, Latvijas un Brazīlijas duetiem bija pa divām uzvarām trīs spēlēs. Graudiņai/Kravčenoka ieņēma otro vietu aiz austrālietēm, pateicoties mazajiem punktiem savstarpējos mačos.

"Elite 16" sacensībās spēlē 16 dueti, kas sadalīti četrās apakšgrupās, aizvadot viena apļa turnīru, pēc kura katras grupas divi labākie pāri sasniedz ceturtdaļfinālu.

Gan vīriešiem, gan sievietēm tiek sadalīts balvu fonds 150 000 ASV dolāru (140 tūkstoši eiro).

Šī turnīra kvalifikācijas pirmajā kārtā apstājās Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš.

Nākamais "Beach Pro Tour - Elite 16" posms no 1. līdz 5.jūnijam norisināsies Majoru pludmalē Jūrmalā.

"Pro Beach Tour" rangā pirmā līmeņa sacensības šogad saucas "Elite 16", rangā otrās ir "Challenge", trešās - "Futures" sacensības. Sezonas pirmajā "Elite 16" turnīrā Meksikā Graudiņa/Kravčenoka izcīnīja otro vietu.

Uz augšu
Back