Video "Avalanche" atspēlējas pret "Blues" un iekļūst Stenlija kausa pusfinālā

Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Kolorādo "Avalanche" piektdien Sentluisā divreiz atspēlējās pret Sentluisas "Blues", pateicoties diviem precīziem Džozefa Komfera metieniem, un svinēja uzvaru, iekļūstot Stenlija kausa izcīņas pusfinālā.

"Avalanche" pieveica "Blues" ar 3:2 (0:1, 1:1, 2:0), sērijā līdz četrām uzvarām uzvarot ar 4-2.

Pēc 19 spēlētām minūtēm mājiniekus vadībā izvirzīja Džastins Folks, bet izlīdzinājumu 26. minūtē "Avalanche" rindās panāca Džozefs Komfers - 1:1.

30. minūtē vēlreiz "blūzmeņus" vadībā izvirzīja Džordans Kairū, un šoreiz viesiem atspēlēšanās prasīja vairāk laika. Tomēr 51. minūtē Komfers vairākumā guva savus otros vārtus spēlē, raidot ripu vārtu tuvējā augšējā stūrī no labā iemetiena apļa centra - 2:2.

Uzvaras vārtus tikai sešas sekundes pirms spēles beigām guva Derens Helms, no kreisā iemetiena apļa raidot ripu vārtu tālajā stūrī.

Uzvarētāju vārtos Dārsijs Kimpers atvairīja 18 mājinieku metienus, bet "Blues" vārtos Ville Huso tika galā ar 36 "lavīnu" metieniem.

Pusfinālā "Avalanche" tiksies ar Edmontonas "Oilers".

Iepriekšējā sezonā finālsērijā Tampabejas "Lightning" ar rezultātu 4-1 uzvarēja Monreālas "Canadiens".