Video "Celtics" NBA finālsērijas pirmajā spēlē pieveic "Warriors"

Ar uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) finālsēriju piektdien sāka Bostonas "Celtics" komanda.

"Celtics" basketbolisti izbraukumā Sanfrancsiko ar 120:108 pieveica Goldensteitas "Warriors".

Uzvarētājiem lielisku sniegumu demonstrēja pieredzējušais Als Horfords, kurš guva 26 punktus un savāca sešas atlēkušās bumbas. Viņš trāpīja deviņus no izmestajiem 12 metieniem, tostarp sešus tālmetienus.

Džeilens Brauns guva 24 punktus, Deriks Vaits, nākot no rezervistu soliņa, pievienoja 21 punktu, bet ar 18 punktiem atzīmējās Markuss Smārts. Komandas līderis Džeisons Teitums guva 12 punktus un veica 13 rezultatīvas piespēles.

"Warriors" sastāvā Stefans Karijs guva 34 punktus, Endrū Viginss iemeta 20, bet Klejam Tompsonam 15 punkti.

Noslēdzošajās 12 minūtēs "Celtics" spēlētāji pretinieku apspēlēja ar 40:16. Trešās ceturtdaļas izskaņā "Warriors" komandai bija 15 punktu pārsvars.

Arī sērijas otrā spēle risināsies "Chase Center" Sanfrancisko. Tā notiks naktī uz pirmdienu pēc Latvijas laika.

"Celtics" NBA finālā spēlē pirmo reizi kopš 2010. gada, savukārt "Warriors" pēdējo astoņu gadu laikā finālā spēlē sesto reizi.