Video Karijs ar lielisku sniegumu kaldina "Warriors" uzvaru NBA fināla sērijas mačā

Stefans Karijs (vidū)
Stefans Karijs (vidū) Foto: AP/Scanpix

Goldensteitas "Warriors" piektdien izbraukumā ar rezultātu 107:97 (27:28, 22:26, 30:24, 28:19) pārspēja Bostonas "Celtics" un panāca neizšķirtu 2-2 Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) fināla sērijā līdz četrām uzvarām.

Uzvarētāju labā Stefans Karijs guva 43 punktus (3p. 7/14), izcīnīja 10 atlēkušās bumbas un atdeva četras rezultatīvas piespēles.

18 punktus iemeta Klejs Tompsons, 17 punkti un 16 izcīnītas atlēkušās bumbas Endrū Viginsa kontā, bet 14 punktus pievienoja Džordans Pūls.

"Celtics" līderis Džeinsons Teitums guva 23 punktus, izcīnīja 11 atlēkušās bumbas un veica sešas rezultatīvas piespēles.

Vēl bostoniešu labā 21 punktu guva Džeilens Brauns, 18 iemeta Markuss Smārts, 16 pievienoja Deriks Vaits.

Spēle lielāko daļu bija ļoti sīva, ritot punkts punktā. Ceturtajā ceturtdaļā "Warriors" veica 10:0 izrāvienu, kas ļāva Goldensteitai iegūt 100:94 pārsvaru.

Spēles pēdējās piecās minūtēs "Warriors" guva 17 punktus, kamēr "Celtics" tikai trīs.

Sērijas piektā spēle notiks Sanfrancisko plkst. 4.00 naktī uz otrdienu, 14. jūniju.