Sesks pārliecinoši uzvar ERC Open

TVNET Auto
Sesks pārliecinoši uzvar ERC Open
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Mārtiņš Sesks
Mārtiņš Sesks Foto: Red Bull Content Pool

Latvijas pilots Mārtiņš Sesks un stūrmanis Renārs Francis ceturtajā Eiropas rallija čempionāta (ERC) posmā Polijā (10.-12.jūnijā) pārliecinoši uzvarēja ERC Open ieskaitē un kopvērtējumā finišēja septiņpadsmitajā vietā.

Polijā tāpat kā pirmajos divos ERC posmos Latvijas ekipāža bija neapstrīdami ERC Open ieskaites līderi un dominēja pār tuvāko sāncensi spāni Huanu Vinjesu (Joan Vinyes, Suzuki Swift R4LLY S), sacensību finālā viņu apsteidzot par piecām minūtēm un septiņpadsmit sekundēm.

Mārtiņš Sesks: “Ar trim uzvarām esam veiksmīgi finišējuši trešo no trijiem rallijiem, kuros šosezon startējām. Acīm redzami, ka divu mēnešu pauzīte kopš Azoru rallija lielu iespaidu neatstāja, tāpēc īpašs prieks par pirmās dienas otro pusi un otro dienu, kad turējāmies savā rezultātu laika logā, kas ir aptuveni viena sekunde uz kilometru.”

Foto: Flat Out Media

Latvijas ekipāžai šī ir pirmā sezona ar pilnpiedziņas automašīnu Škoda Fabia Rally2-Kit Lietuvā bāzētās Proracing Rally team sastāvā. Savukārt Polijas rallijs bija Seska un Franča debija ar MRF riepām zem MRF Racing krāsām.

“MRF riepas šajos apstākļos kalpoja lieliski – nobraucām daudz kilometru ar minimālu nodilumu un rezultāti tikai turpināja uzlaboties. Piemēram, ar aizmugurējo riepu pāri vakar nobraucām pilnīgi visus septiņus ātrumposmus, “ skaidro Sesks.

Lai gan sacensību sākums nebija tik jaudīgs kā cerēts, ekipāža kāpināja tempu ar katru ātrumposmu un pēc sestdien aizvadītajiem septiņiem ātrumposmiem ierindojās 14.vietā kopvērtējumā. Svētdienas ātrumposmos Seskam un Francim tomēr neizdevās pakāpties augstāk par 17.vietu kopvērtējumā.

Līdz ar Polijas ralliju ERC sezona ir pusē – nākamās sacensības notiks Seska un Franča dzimtajā Liepājā un tās apkārtnē (1.-3.jūlijā).

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu