Latvijas pludmales volejbolisti PČ "play-off" pirmajā kārtā tiksies ar Polijas un Brazīlijas duetiem

LETA
Latvijas pludmales volejbolisti PČ "play-off" pirmajā kārtā tiksies ar Polijas un Brazīlijas duetiem
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Jānis Šmēdiņš (no kreisās) un Aleksandrs Samoilovs
Jānis Šmēdiņš (no kreisās) un Aleksandrs Samoilovs Foto: Vadims Morozovs

Latvijas pludmales volejbola dueti Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka un Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš trešdien pasaules čempionāta izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā tiksies ar pāriem no Polijas un Brazīlijas.

Plānots, ka Samoilovs/Šmēdiņš laukumā dosies plkst.12, bet Graudiņa/Kravčenoka - divas stundas vēlāk. Abi Latvijas dueti spēlēs centrālajā kortā.

Graudiņa/Kravčenoka, kuras sieviešu turnīrā izsētas ar trešo numuru, "play-off" sāks ar maču pret polietēm Kingu Vojtasiku/Katažinu Kočoleku, kurām ticis 36.numurs. Latvijas un Polijas dueti tikās 2019.gada Eiropas čempionāta finālā, kurā divos setos uzvarēja Graudiņa un Kravčenoka.

Apakšgrupā latvietes vispirms divos setos uzvarēja Marokas duetu Imāna Seruāla/Siāda Mahasīna (46.), pēc tam divos setos guva virsroku pār japānietēm Miku Išī/Sajaku Mizoi (27.), bet cīņā par pirmo vietu apakšgrupā divos setos tika piedzīvots zaudējums šveicietēm Joanai Heidrihai/Anukai Veržē-Deprē (22.). Arī polietes apakšgrupā uzvarēja divās no trīs spēlēm.

Tikmēr Samoilovs/Šmēdiņš, kuri izsēta ar 20.numuru, cīnīsies ar brazīliešiem Saimonu Barbozu un 2016.gada olimpisko čempionu Alisonu Seruti Šmitu, kuriem ir 24.numurs.

Apakšgrupā latvieši divos setos uzvarēja austriešus Aleksandru Hūberu/Kristofu Dresleru (29.) un trīs setos pieveica Salemindžeborunu Bahmanu/Arašu Vakili no Irānas (44.), bet pēdējā spēlē divos setos piekāpās brazīliešiem Žeorži Vanderlejam/Andrē Lojolam (5.). Tāpat arī Saimons/Šmits uzvarēja pirmajās divās spēlēs, bet piedzīvoja zaudējumu cīņā par pirmo vietu apakšgrupā.

Gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē sacensības sāka 48 komandas, kas sadalītas 12 apakšgrupās.

Katras grupas divas labākās vienības, kā arī četras labākās trešo vietu ieņēmējas uzreiz iekļūs izslēgšanas cīņās. Pārējie astoņi dueti četros pāros vienā "play-off" cīņā noskaidros pēdējās četras izslēgšanas spēļu dalībnieces. Sacensību turpinājumā cīņas notiks pēc olimpiskās sistēmas.

Sacensības līdz 19.jūnijam norisināsies Romā.

Iepriekšējais pasaules čempionāts notika 2019.gadā Vācijas pilsētā Hamburgā, toreiz Graudiņa/Kravčenoka un Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs izcīnīja devītās vietas, bet Samoilovs/Šmēdiņš ierindojās 17.pozīcijā.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu