Lasmanis debitē "Big3" līgā

Basketbolists Kārlis Lasmanis piedalās preses konferencē, kurā informē par Latvijas 3x3 basketbola komanda "Rīga" sezonas aktualitātēm. FOTO: Evija Trifanova/LETA

Latvijas 3x3 basketbolists Kārlis Pauls Lasmanis šodien "Aliens" komandas sastāvā debitēs ASV profesionālajā strītbola līgā "Big3".

Mačs ar "Enemies" vienību sāksies plkst.22, tiešraidē turnīru translējot tiešsaistes platformai "Go3".

Uzreiz pēc spēles Lasmanis dosies uz lidostu, lai jau pirmdien pievienotos Latvijas 3x3 basketbola valstsvienībai Pasaules kausā, kas 21.-26.jūnijā notiks Beļģijas pilsētā Antverpenē.

Pēc Pasaules kausa Lasmanis atgriezīsies "Aliens" komandā un piedalīsies nākamajos "Big 3" sezonas sabraukumos, kas norisināsies katru nedēļas nogali līdz augusta sākumam, kad paredzēts fināls.

"Aliens" treneris ir Riks Mahorns, kurš kopā ar Detroitas "Pistons" 1989.gadā izcīnīja Nacionālās basketbola asociācijas čempiontitulu.

"Aliens" sastāvā bez Lasmaņa ir divi serbi, komandas kapteinis Dušans Buluts un Tomislavs Ivoševs, kā arī divi amerikāņi Dešons Stīvenss un Ādams Drekslers. "Enemies" komandu vada trīsreiz NBA Visu zvaigžņu mačā spēlējušais Gilberts Arenass, kura pakļautībā ir 2018.gada NBA čempions Niks Jangs, Aizija Ostins, Elija Stjuarts, Seks Henrijs un Igaunijā un Lietuvā spēlējušais Kīts Bensons.

Uz augšu
Back