Ostapenko un Kičenoka bez finālmača aizvadīšanas uzvar Birmingemas "WTA 250" dubultspēļu turnīrā

Aļona Ostapenko FOTO: Rob Prange

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko kopā ar ukrainieti Ļudmilu Kičenoku svētdien, neizejot kortā, nodrošināja uzvaru Birmingemas "WTA 250" turnīra dubultspēļu sacensībās.

Latvijas un Ukrainas duetam, kas turnīrā izsēts ar otro numuru, finālā bija jātiekas ar sacensību pirmajām raketēm Elīzi Mertensu no Beļģijas un Džanu Šuai no Ķīnas. Džana svētdien pārvarēja vienspēļu pusfinālu, bet vēlāk finālā pret brazīlieti Beatrisi Hadadu-Maju traumas dēļ izstājās.

Uzvara turnīrā Ostapenko dod 280 WTA dubultspēļu ranga punktus.

Ostapenko šis ir piektais WTA dubultspēļu tituls karjerā.

Pirmās kārtas cīņā viņas ar rezultātu 6-3, 6-4 uzvarēja Ļudmilas Kičenokas dvīņumāsu Nadiju un serbieti Aleksandru Kruniču, otrajā kārtā ar 6-1, 4-6, 12:10 pārspēja amerikānietes Lorēnu Deivisu un Ketiju Maknalliju, bet pusfinālā ar 7-6 (7:5), 7-6 (9:7) uzvarēja ar trešo numuru izliktās indieti Saniju Mirzu un čehieti Luciji Hradecku.

Ostapenko un Kičenoka mēneša sākumā aizcīnījās līdz Francijas atklātā čempionāta dubultspēļu turnīra pusfinālam, abām šo fāzi sasniedzot pirmo reizi karjerā. Februārī viņas cīnījās Dubaijas "WTA 500" turnīrā finālā, kurā piedzīvoja zaudējumu.

Vienspēļu sacensībās, kur planētas 16.rakete Ostapenko bija izsēta ar pirmo numuru, Latvijas tenisiste ceturtdien zaudēja otrajā kārtā.

Uz augšu
Back