Krastiņa vadītā Ukrainas izlase zaudē cīņā par trešo vietu Eiropas Zelta līgā

Uģis Krastiņš
Uģis Krastiņš Foto: cev.lu

Latvijas trenera Uģa Krastiņa vadītā Ukrainas vīriešu volejbola izlase svētdien piedzīvoja zaudējumu Eiropas Zelta līgas "Final Four" mačā par trešo vietu.

Ukrainas volejbolisti ar rezultātu 2-3 (20:25, 19:25, 25:18, 25:17, 15:17) zaudēja Horvātijai.

Pēc zaudētiem pirmajiem diviem setiem ukraiņi nākamos divus uzvarēja un trešās vietas ieguvējs tika noskaidrots piektajā setā. Tajā Krastiņa vadītie vīri pie rezultāta 14:13 neizmantoja mačbumbu un vēlāk piedzīvoja zaudējumu.

Ukrainas izlasē rezultatīvākais ar 25 punktiem bija Oļehs Plotņickis, 16 punktus guva Iļja Kovaļovs, bet 11 punkti, četri no tiem blokā, bija Jurijam Semeņukam. Horvātiem 29 punktus guva Petars Džirličs.

Finālā Čehijas volejbolisti, kas apakšgrupā bija Latvijas izlases pretinieki, ar rezultātu 3-1 (25:21, 25:22, 21:25, 27:25) uzvarēja Turciju.

Čehiem ar 21 punktu rezultatīvākais bija Jans Galabovs.

Sestdien pusfinālā Ukraina piecos setos ar 2-3 (25:23, 25:22, 23:25, 22:25 10:15) atzina Čehijas volejbolistu pārākumu.

Eiropas Zelta līgas apakšgrupu turnīrā Ukraina uzvarēja visās sešās B grupas spēlēs un ieņēma pirmo vietu ar 16 punktiem.

Krievijas iebrukuma dēļ Ukrainā Ukrainas izlase pasaules čempionātam gatavojas Polijā un gan abas iepriekšējās spēles ar Spāniju, gan maču pret Dāniju aizvadīja viesos.