Roberts Bērziņš pievienojas Latvijas čempionvienībai "VEF Rīga"

Roberts Bērziņš un Gatis Jahovičs FOTO: VEF Rīga/Twitter

Latvijas basketbolists Roberts Bērziņš, kurš pagājušajā sezonā spēlēja "Liepājas" rindās, pievienojās Latvijas un Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas (LIBL) čempionei "VEF Rīga", pirmdien paziņoja Rīgas komanda.

Līgums ar 21 gadu veco aizsargu noslēgts uz trīs sezonām.

"Esmu priecīgs un pateicīgs klubam un galvenajam trenerim Jānim Gailītim par doto iespēju pierādīt sevi nākamajā līmenī. Esmu gatavs smagi strādāt un cīnīties par savu vietu komandā un turpināt nest šī kluba godu.Esmu pozitīvi satraukts un ar nepacietību gaidu jaunās sezonas sākumu," paziņojumā citēts basketbolists.

Aizvadītajā sezonā Bērziņš bija viens no "Liepājas" līderiem un LIBL katrā mačā guva vidēji 12,8 punktus, izcīnīja 3,5 atlēkušās bumbas un sakrāja 3,6 rezultatīvas piespēlēs. Savukārt Eiropas Ziemeļu basketbola līgā (ENBL) viņš vidēji izcēlās ar 13,8 punktiem, 3,8 rezultatīvām piespēlēm un 3,2 atlēkušajām bumbām.

Pirms divām sezonām "Liepājas" rindās BJBS "Rīga"/DSN audzēknis spēlēja Jūrmalas vienībā.

"VEF Rīga" šosezon triumfēja Latvijas čempionātā, LIBL un Latvijas kausā, bet Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Čempionu līgas apakšgrupu turnīru jeb pirmo kārtu noslēdza trešajā vietā D grupā un piedzīvoja neveiksmi "play-in" turnīrā, neiekļūstot nākamajā kārtā, kurā sacentās 16 labākās vienības.

Uz augšu
Back