Nobalso! ⟩ Kurš guva mēneša skaistākos vārtus futbola virslīgā?

Raimonds Krollis un Renārs Varslavāns
Raimonds Krollis un Renārs Varslavāns Foto: valmierafc.com/fkrfs.lv

Latvijas "Optibet" futbola virslīgā šosezon aizvadīts vēl viens mēnesis, un arī šajā laika nogrieznī netrūka skaistu vārtu guvumu. TVNET aicina piedalīties aptaujā, lai noskaidrotu jūnija spēļu skaistāko vārtu autoru.

Aptauja noslēgsies ceturtdien, 7. jūlijā, plkst. 23.59. Par savu favorītu var nobalsot vienu reizi 24 stundās.

Artjoms Puzirevskis (FK "Metta")

21. jūnija spēlē FK "Metta" izbraukumā ar rezultātu 2:4 piekāpās Jūrmalas "Spartaks" komandai.

Spēles 34. minūtē Puzirevskis skaisti pārcēla bumbu pāri vārtsargam, izvirzot savu komandu 1:0 vadībā.

19 gadus vecais Latvijas futbolists šosezon virslīgā 20 mačos guvis piecus vārtus.

Oļegs Laizāns (Jūrmalas "Spartaks")

Iepriekš minētajā 21. jūnija spēlē ar iespaidīgu tālsitienu izcēlās Laizāns, kurš 38. minūtē panāca neizšķirtu 1:1.

Renārs Varslavāns (RFS)

26. jūnija mačā Latvijas čempione RFS viesos ar 2:0 pārspēja Jūrmalas "Spartaku".

86. minūtē Varslavāns skaisti iegrieza bumbu vārtos, dubultojot savas komandas pārsvaru.

20 gadus vecais Latvijas futbolists šosezon virslīgā 15 mačos guvis divus vārtus.

Raimonds Krollis ("Valmiera FC")

26. jūnija spēlē virslīgas šīs sezonas līdervienība "Valmiera FC" viesos ar 2:0 pārspēja trīskārtējo Latvijas čempioni "Riga FC".

Spēles 13. minūtē Krollis uzņēma ātrumu, atrāvās no pretiniekiem un pabeidza uzbrukumu ar iespaidīgu tālsitienu.

20 gadus vecais Latvijas futbolists šosezon virslīgā 25 mačos guvis 12 vārtus.

Valērijs Afanasjevs (BFC "Daugavpils")

17. jūnija mačā BFC "Daugavpils" izbraukumā atspēlējās no 0:2 un izcīnīja uzvaru ar 3:2 pret FK "Metta".

Spēles 69. minūtē vārtus ar tiešo brīvsitienu guva Afanasjevs, aizsākot daugavpiliešu atspēlēšanos.

39 gadus vecais Latvijas futbolists šosezon virslīgā 12 mačos guvis vienus vārtus.

Kvadvo Asamoā (Jūrmalas "Spartaks")

30. jūnijā Jūrmalas "Spartaks" izbraukumā negaidīti pārspēja sezonas līdervienību "Valmiera FC" ar rezultātu 2:1.

Viesiem abus vārtus guva Asamoā, kurš mača pašās beigās (89. minūtē) ar tālsitienu izrāva jūrmalniekiem uzvaru.

"Spartaks" pārtrauca "Valmiera FC" komandas 15 uzvaru un 18 nezaudētu spēļu sēriju, sarūpējot līdervienībai vien otro zaudējumu šosezon virslīgā.

19 gadus vecais Ganas futbolists šosezon virslīgā 12 mačos guvis divus vārtus.