Ostapenko un Farahs apstājas Vimbldonas jaukto dubultspēļu turnīra ceturtdaļfinālā

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko.
Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko. Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko pārī ar kolumbieti Robertu Farahu otrdien apstājās ceturtdaļfinālā Vimbldonas čempionāta jaukto dubultspēļu turnīrā.

Ostapenko ar Farahu, kuri izsēti ar septīto numuru, ar rezultātu 6-7 (6:8), 1-6 zaudēja ar otro numuru izsētajiem Dezirē Kravčukai no ASV un Nīlam Skapski no Lielbritānijas.

Farahs vienā no mača epizodēm piedzīvoja kritienu un savainoja plaukstas locītavu, kas liedza sekmīgi turpināt maču. Viņam, tāpat kā Ostapenko, jāpiedalās arī dubultspēļu sacensībās, tāpēc kolumbietis spēlēja piesardzīgi, lai nesaasinātu traumu.

Pirmajā kārtā Ostapenko un Farahs ar 7-5, 3-6, 6-1 uzvarēja Benu Maklaklenu no Japānas un Taivānas tenisisti Haočinu Čaņu, bet otrajā kārtā ar rezultātu 7-6 (7:5), 6-4 pārspēja serbus Aleksandru Kruniču un Nikolu Čačiču.

Jau ziņots, ka Ostapenko pārī ar ukrainieti Ļudmilu Kičenoku sasniegusi sieviešu dubultspēļu pusfinālu, bet vienspēlēs Latvijas tenisiste zaudēja astotdaļfinālā.

Vimbldonas čempionāts norisināsies līdz svētdienai.