Rīgas Motormuzeja kauss Biķerniekos priecēs ar skaistām cīņām un plašu izklaides programmu

TVNET Auto
Rīgas Motormuzeja kauss Biķerniekos priecēs ar skaistām cīņām un plašu izklaides programmu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Jau šo svētdien, 17. jūlijā, Biķernieku trasē norisināsies autošosejas sacensības “Rīgas Motormuzeja kauss 2022”. Sacensību ietvaros uz starta stāsies vairāk nekā 50 Volga, Formula, VAZ, ABC RACE un Youngtimer klases automobiļi. 

Pasākums būs īpaši draudzīgs ne vien autosporta faniem, bet arī vēsturisko auto entuziastiem un ģimenēm ar bērniem. Pasākumu ietvaros šogad būs aplūkojama ne vien Youngtimer spēkratu izstāde, bet šoreiz Youngtimer automašīnas dosies arī sprinta sacensību braucienos pa Biķernieku trasi. Tāpat trasē ar leģendāro RAF autovilcienu varēs doties arī skatītāji, jo vairākas reizes dienā no pieturas “Youngtimer izstāde” tas dosies ekskursijā pa Biķernieku trasi.

Foto: Publicitātes foto

Jāatzīmē, ka šīs būs pirmās sacensības pēc Biķernieku trases atjaunošanas darbiem. Pēdējo nedēļu laikā Biķernieku trase ir tikusi pie jauna asfalta posmā no elkoņa pagrieziena līdz taisnes sākumam aiz slavenā tiltiņa pagrieziena. Šo remontdarbu laikā ir izdevies atbrīvoties no ieplakas ģenerāļa pagriezienā, tāpat līdzenāks kļuvis arī posms pirms tiltiņa.

Rīgas Motormuzejs turpina tradīciju – sacensību ietvaros uz starta līnijas stāsies klasisko pedāļauto sacensības bērniem. Uz sacensībām tiek aicināti visi, kam ir savi klasiskie pedāļauto un bērna augums nepārsniedz 110 cm. Interesentiem ierobežotā skaitā būs iespēja piedalīties sacensībās ar Latvijas Antīko automobiļu klubs un Rīgas Motormuzejs sarūpētajiem pedāļauto. Bērnus priecēs arī dažādas Rīgas Motormuzeja teltī pieejamās aktivitātes, t.sk. automodelisma trase.

Foto: Publicitātes foto

Pasākuma laikā pie Biķernieku trases galvenajiem vārtiem norisināsies arī (AAK) Senlietu kolekcionāru un restaurātoru saiets. Šis ir tradicionāls restauratoru, kolekcionāru un retro lietu cienītāju pasākums ar iespēju satikt hobija domubiedrus, dalīties pieredzē par dažādu priekšmetu restaurāciju, papildināt savas kolekcijas ar jauniem eksponātiem, vai arī vienkārši iegūt kādu senu sadzīves priekšmetu, gleznu vai vāzi sava mitekļa interjeram.

Sacensībās kā ierasts viesosies arī Zemessardzes 1. Rīgas brigādes 19.kaujas nodrošinājuma bataljons - pasākuma apmeklētājiem piedāvājot iespēju tuvāk iepazīt kaujas tehniku un aplūkot kaujas ieroču ekspozīciju.

Foto: Publicitātes foto
Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu