Igaunijas WRC posma pirmajā ātrumposmā uzvar Brīns

TVNET Auto

Pasaules rallija čempionāta (WRC) sezonas septītā posma - Igaunijas rallija - pirmajā ātrumposmā ceturtdien Tartu uzvaru izcīnīja Īrijas pilots Kreigs Brīns. Pirmais no 24 ātrumposmiem bija vien 1,66 kilometrus garš.

Brīns ("M-Sports Ford") finišēja minūtē un 38,7 sekundēs, bet otro vietu ieņēma pasaules čempionāta kopvērtējuma līderis Somijas pilots Kalle Rovanpere ("Toyota Gazoo"), zaudējot Īrijas pilotam vien 0,1 sekundi.

Labāko trijnieku noslēdza brits Elfins Evanss, kurš piekāpās Brīnam 0,2 sekundes.

Piektdien ekipāžas veiks astoņus ātrumposmus, sestdien turpinās ar deviņiem ātrumposmiem, bet svētdien sacensības tiks noslēgtas ar vēl sešiem posmiem.

Kopvērtējuma līderis ar 145 punktiem ir Rovanpere, kurš tuvāko sekotāju beļģi Tjerī Nevilu ("Hyundai Shell Mobis") apsteidz par 65 punktiem.

Pērn savu astoto WRC titulu karjerā izcīnīja francūzis Sebastjans Ožjē.