Nedēļas nogalē norisināsies Drift Masters Eiropas drifta čempionāta Rīgas posms

TVNET Auto
Nedēļas nogalē norisināsies Drift Masters Eiropas drifta čempionāta Rīgas posms
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Nedēļas nogalē, 29. un 30. jūlijā Biķernieku trasē norisināsies Drift Masters Eiropas drifta čempionāta 4.posms “Drift King of Riga”. Sacensībās uz starta redzēsim 65 labākos drifta braucējus no dažādām pasaules valstīm, tai skaitā Džeimsu Dīnu, Pjotru Wieceku, kā arī Baltijas braucējus, kuriem tika piešķirtas sacensību “wild cards”.

Organizatori informē, ka tirdzniecībā vairs nav pieejamas biļetes uz DMEC Drift King of Riga sacensībām, un arī uz vietas tās nebūs pieejamas, biļetes ir izpārdotas.

Tiem kuri nepaspēja iegādāties ieejas biļetes, būs iespēja vērot tiešraidi no Biķerniekiem, kuru nodrošinās “RedBull Media” komanda. Red Bull TV ieradīsies Latvijā, lai nodrošinātu augsta līmeņa tiešraidi gan no kvalifikācijas, gan no tandēmiem, papildus plānots, ka šajās sacensībās tiks izmantoti līdz šim nebijuši tehniskie risinājumi, lai skatītājiem pie ekrāna būtu reālistiska sajūta, sajūta, it kā atrastos trasē.

29.07.2022. 17:00 KVALIFIKĀCIJA, tiešraide Facebook oficiālajos Drift Masters Grand Prix un Red Bull Motorsports kontos.

30.07.2022. 15:30 TANDĒMI TOP32 oficiālā tiešraide būs pieejama Redbull.tv

Starp 65 dalībniekiem uz starta Biķerniekos redzēsim šogad 4 latviešu braucējus - Nikolasu Bertānu, Ivo Cīruli, Jāni Jurku un Edgaru Kroģeri, kuri noteikti gaidīs latviešu līdzjutēju atbalstu gan tribīnēs, gan tiešraidē, un ir gatavi cīnīties gan par iekļūšanu tandēmos, gan par pjedestālu savā mājas trasē.

Sacensības iesāksies piektdienā, 29.jūlijā, ar oficiālajiem treniņiem un kvalifikācijas braucieniem, piektdienas vakarā izšķirsies, kuri 32 braucēji tiks tālāk, bet kuri 33 braucēji diemžēl sestdien sacensības vēros kā skatītāji. Piektdienas vakara cīņas būs sīvas, katrs sportists mēģinās sasniegt vislabāko rezultātu, jo iespējas ir tikai divas.

Sestdienā no 65 dalībniekiem uz starta redzēsim tikai labākos TOP32, kuri rīta pusē aizvadīs tandēmu treniņu braucienus, kam sekos autogrāfu sesija, sacensību atklāšana, un tad galvenās DMEC 4. posma cīņas, kurš uzvarēs Rīgā 2022. gadā!

Sacensību programma

29.07.2022.

10:00-16:30 Oficiālie sacensību treniņi

17:00 Kvalifikācijas braucieni DMEC 4.posms

30.07.2022.

11:00-13:30 Tandēmu treniņi DMEC TOP32

13:50-14:30 Autogrāfu sesija

14:50 Oficiālā atklāšanas ceremonija

15:30 Galvenās tandēmu cīņas TOP32

20:15 Apbalvošana

Sacensībās dalību pieteicis arī viens no labāk zināmajiem drifta braucējiem, Džeimss Dīns, vairākkārtējs Formula D un Eiropas drifta čempions.  Latvijas līdzjutēji vienmēr Džeimsu sagaida trasē kā savējo. Biķerniekos viens no lielākajiem Džeimsa konkurentiem būs poļu braucējs Pjotrs Vieceks. Sportists kopā ar Džeimsu aizvadīja divas pilnas sezonas Formula D čempionātā.

Spēcīgs konkurents noteikti būs arī lietuvietis Benedikts Čirba, kam šī varētu būt arī kā māju trase. Noteikti jāizceļ igaunis Kevins Pesurs, kurš pašlaik pārliecinoši aizvada savu 2022. gada sezonu un ir Baltijas drifta čempions. Savas spējas trasē atrādīs arī “RedBull drift brothers”, kuri šogad DMEC seriālu neaizvada, bet Rīgas posmu garām laist nebija gatavi. Protams, uz starta redzēsiet arī spēcīgos drifta brāļus Shanahanus no Īrijas, kuri ir vieni no vadošajiem drifta braucējiem Eiropā. 2022. gada sezonā DMEC ieskaitei ir pievienojušies arī vairāki Ziemeļeiropas braucēji. Pilno dalībnieku sarakstu var redzēt www.driftkingofriga.com

Un visiem tiem, kuriem neizdevās iegādāties biļetes, bet kas tomēr ļoti vēlas redzēt 65 drifta auto, kuri būs ieradušies Rīgā no visas Eiropas, būs tāda iespēja. Ceturtdienas vakarā visiem interesentiem organizatori atvērs dalībnieku parku, no plkst. 18:00-20:00 jebkurš bez maksas tur varēs apskatīt sportistu boksus un drifta auto.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu