RFS futbolisti uzzinājuši pretiniekus UEFA Konferences līgas trešajā kvalifikācijas kārtā

RFS futbolisti
RFS futbolisti Foto: Nora Krevņeva Baibakova

Latvijas futbola kluba RFS pretiniece būs Maltas komanda Paolas "Hibernians", kas pēc neizšķirta Tallinā ceturtdien iekļuva UEFA Konferences līgas kvalifikācijas trešajā kārtā.

Maltas zelta medaļu ieguvēja Paolas "Hibernians" Tallinā spēlēja 1:1 (0:0) ar Igaunijas čempioni Tallinas "Levadia" un divu maču summā uzvarēja ar 4:3.

78. minūtē viesus vadībā izvirzīja Ferdinendo Apaps, bet jau nākamajā minūtē Karls Oiguss rezultātu izlīdzināja.

"Riga" ceturtdien "Skonto" stadionā ar 2:1 pieveica "Ružomberok" futbolistus no Slovākijas, divu maču summā svinot panākumu ar 5:1.

UEFA Konferences līga ir Eiropā trešā līmeņa klubu turnīrs aiz Čempionu līgas un Eiropas līgas. Maijā Tirānā par turnīra pirmo čempioni tika kronēta Itālijas komanda "AS Roma".