Latvijas ātrākie rallija piloti satiekami šajā nedēļas nogalē rallijā "Cēsis 2022"

TVNET Sports
Latvijas ātrākie rallija piloti satiekami šajā nedēļas nogalē rallijā "Cēsis 2022"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Aleksis Kļaviņš (publicitātes foto)

Šajā nedēļas nogalē, 5. un 6. augustā, Cēsīs un tās apkārtnē atkal varēs dzirdēt sporta auto rūkoņu. Rallija "Cēsis 2022" ātrumposmos sacentīsies 62 ekipāžas no vienpadsmit valstīm. Sportistiem būs jāveic astoņi ātrumposmi ar kopējo distanci 87,44 km, informē organizatori.

Rallija "Cēsis" atklāšanas ceremonija norisināsies piektdien, plkst. 18:30, Cēsu pilsētas Vienības laukumā. Pirmā ekipāža uz starta estakādes dosies plkst. 19:00, un jau piecpadsmit minūtes vēlāk sāksies leģendārais Kārļu ātrumposms, kur sportistiem iespēja demonstrēt precizitāti, jo šajā ceļā ir vairāki sarežģīti un viltīgi elementi.

"Rallija maršruta karte īpaši veidota, domājot par skatītājiem, jo dos iespēju redzēt sešus no astoņiem ātrumposmiem. Noteikti redzēsim arī spraigas cīņas par godalgotajām vietām, jo dalībnieku sarakstā ir tādi vecmeistari kā Jānis Vorobjovs, Māris Neikšāns, Elviss Hermanis un Matīss Mežaks. Nopietnu konkurenci jau pieredzējušajiem sportistiem pieteicis arī viens no šī brīža labākajiem braucējiem Latvijā - Mārtiņš Sesks. Ātru un atraktīvu braukšanu noteikti varēsim gaidīt no Ivo Ķilpja un Arta Ceriņa ekipāžas. Cēsniekiem ir arī pašmāju sportisti, par kuriem turēt īkšķus, un aicinām trases malā atbalstīt vietējos sportistus - brāļus Emīlu un Kalvi Blūmus un debitantu Mārtiņu Ločmeli," atklāj rallija "Cēsis 2022" organizators Māris Millers.

Skatītāju ceļvedis pieejams mājaslapā rallijs.eu, tur atrodamas arī ātrumposmu kartes un apraksti, kā arī informācija par biļešu apmaiņas punktiem. Rallija rezultātiem tiešsaistē sekot varēs vietnē rallijs.eu, savukārt atklāšanas ceremonijas tiešraide tiks translēta rallijs "Cēsis" Facebook lapā, kur būs pieejama arī visa aktuālā informācija par rallija norisi.

Skatītāji ieejas biļetes var iegādāties vietnē bezrindas.lv. Līdz 4. augustam biļetes ir par samazinātu cenu.

Programma

5. augusts, Vienības laukums, Cēsis

18:30 - Rallija "Cēsis 2022" atklāšanas ceremonija

19:15 - SS 1 OCT COMPOSITES

20:40 - SS 2 CĒSIS

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu