Holanns rezultatīvi debitē Anglijas premjerlīgā, kaldinot Mančestras "City" uzvaru

Norvēģijas futbolists Ērlings Holanns
Norvēģijas futbolists Ērlings Holanns Foto: Reuters/ScanPix

Norvēģu uzbrucējs Ērlings Holanns svētdien Anglijas futbola premjerlīgā debitēja ar diviem gūtiem vārtiem un kaldināja čempiones Mančestras "City" uzvaru.

Mančestras futbolisti viesos ar rezultātu 2:0 (1:0) pārspēja Vesthemas "United" komandu.

Holanns savus pirmos vārtus premjerlīgā guva spēles 36.minūtē, kad realizēja paša nopelnītu 11 metru soda sitienu. "Pendeli" tiesības izpildīt norvēģis ieguva pēc tam, kad viņu soda laukumā nogāza mājinieku vārtsargs Alfonse Areola, kurš neilgi pirms pārkāpuma nomainīja savainoto Lukašu Fabjanski.

Viesi vadībā nostiprinājās 65.minūtē, kad Kevins de Breine ar piespēli atrada brīvajā zonā skrienošo Holannu, kurš meistarīgi raidīja bumbu garām Areolam un panāca 2:0.

Cita debija Anglijas premjerlīgā nebija tik sekmīga - Mančestras "United" jaunā galvenā trenera Ērika ten Haha vadītie vīri savā laukumā ar 1:2 (0:2) atzina Braitonas un Havas "Albion" pārākumu.

"Albion" pirmos vārtus guva spēles 30.minūtē, kad Denijs Velbeks saņēma piespēli aiz "United" aizsargiem un pēc ieskriešanas soda laukumā pāradresēja bumbu uz vārtu laukuma līniju, no kurienes nekļūdīgi sita Paskāls Gross. Deviņas minūtes vēlāk vācu futbolists bija pirmais pie Davida de Heas atsistās bumbas un panāca 2:0.

Spēles 68.minūtē pēc stūra sitiena bumbu savos vārtos ieraidīja "Albion" pussargs Aleksis Makalisters.

2021./2022.gada sezonā premjerlīgas čempionātā uzvarēja Mančestras "City".